Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Évente mennyit költötök...

Évente mennyit költötök autótok fenntartására?

Figyelt kérdés
Vételi ár, benzin, biztosítások, szerviz díjak érdekelnének. Az is érdekelne hogy melyik volt autótokra költöttetek a legtöbbet, vertek-e át valakit. És ha gondoljátok leírhatjátok azt is, hogy az előző autó(itokra) mennyit költöttetek :)
2015. jan. 24. 22:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10.: ÉS miért ütöttél a hasadra? Mazochista vagy?
2015. jan. 25. 19:41
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy vicces!


Sejtettem, hogy nem egy korosztály vagyunk. Sose hallottad még azt a szüleidtől ha valaki megsaccol valamit vagy találgat, hogy "Hasra ütés alapján mondja". Pár éve a srácok ezt úgy mondták sacc/kábé, mostanában nem tudom mi a szleng...

2015. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja, jó.

Én csak olyan "átlag városlakó" vagyok, akinek a lakóhelye és a munkahelye között 230km van. De még így sem megyek havi 5-7e-t a saját autómmal, csak 2-2,5e-t.

Munka ügyben meg nem várják el tőlem, hogy a saját autómat használjam, pláne hogy én tankoljam saját zsebből.

De ha ide vesszük a céges autót is, akkor van hogy napi 1000km-t is lenyomok és én is simán eltankolok bele havi 120 ezernyi gázolajat.

2015. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!