Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlagosan mennyi egy lakókocsi...

Kraven kérdése:

Átlagosan mennyi egy lakókocsi fenntartására fordított havi összeg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nulla
2013. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Súlyadó évi 8-10e, kötelező évi 5-10e, kétévente vizsga 25-30e.
2013. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ennyi? Arra gondoltam, hogy a berendezések működtetéséhez azért eléggé lefogyasztja az akkumlátort, vagy amiről mennek a dolgok. Ezt milyen gyakran, illetve mennyiért kell cserélni?
2013. dec. 15. 01:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Fenntartási költséget kérdeztél, nem rezsit! Akkumulátor nem feltétlenül szükséges bele, de ha van és rendszeresen feltöltöd, (nem hagyod kisülni), akkor az évekig bírni fogja. Az ára pedig attól függ, hogy mekkorát veszel bele. Én csak hétvégente lakózom (3-4 nap) és egy 44Ah akku elég hozzá, de csak a világítás megy róla. A gázfogyasztás szintén használat függő, csakúgy mint az áram. Nekem évi 1-2 db 11,5-es gázpalack elég, kora tavasztól, késő őszig és ebben benne van némi fűtés, a főzés és nyáron a hűtő használata. Hálózati áramot nem használok.
2013. dec. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!