Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy érné meg lerakni a...

Hogy érné meg lerakni a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Jelenleg motorral szeretnék járni de mindenki cseszeget hogy autora tegyem le mert az nekem olyan nagyon jó lesz hogy van kocsira jogsim de az életbe nem akarok venni innen indul ki a gond van 50köbcentid motorom és munkába járáshoz kellene de a legközelebbi munka lehetöségek messze vannak és legalább egy 100-125 köbcentisbe kéne gondolkoznom hogy kevésbé keljen jsvítgatni mert a jelenlegi motorommal amivel elvileg kocsis jogsival tudnék menni az pár perc használat után már javitani kell

#jogosítvány #auto vagy motor
2015. jan. 19. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed számomra nem teljesen világos, de megpróbálok rá értelmes választ adni...


Sztem mindenképpen kellene egy B kategóriás jogosítványt szerezni, mert sosem tudhatod, hogy az életed folyamán mikor lesz rá szükséged. Lehet, hogy ha majd családod lesz 3 gyerekkel + 1 asszonnyal akkor majd olcsóbb illetve kényelmesebb lenne egy autó mint mindenkinek meg venni a méregdrága BKV vagy fene tudja milyen bérletet. Ráadásul a B kategóriás jogosítvány után B125 tanfolyam keretében elvileg olcsóbban hozzájuthatsz A1-es jogosítványhoz. Persze ez csak akkor igaz, ha nagyon jól tudsz motorozni és semmi + ráképzés nem kell.


De ha mindenképpen motor jogosítványban gondolkozol akkor azt javaslom, hogy várd ki a 24 éves korod elérését és tedd le a korlátlan A kategóriát.

2015. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

B jogosítvány kell mindenképp...


majd meglátod, mert az élet megkívánja előbb- utóbb..


én szóltam...


(csak azért szereztem busz jogsit is, mert a cég fizette.. egyébként nem voltam rá kiváncsi. aztán vagy két év múlva szóltak, hogy lenne Európán kívüli munka, ahol buszt kellene vezetnem.. ezen ne múljon)

2015. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Télen, hóban is motorral mész olyan messzi munkahelyre ahova nem jutsz egy robogóval? Szerintem gondold végig...
2015. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még van egy olyan lehetőség hogy kollégiumba megyek devaz a fizetésem felét elvinné
2015. jan. 19. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis naiv, egy kollégiumi szoba árából nem tartasz fenn egy autót, de ha napi szinten jársz motorral akkor azt sem nagyon
2015. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt csak lehetöségként soroltam
2015. jan. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!