Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik iskolában lehet lerakni...

Melyik iskolában lehet lerakni leghamarabb az autós jogosítványt?

Figyelt kérdés

Hol tudnám megszerezni leghamarabb az autós jogosítványt?

Pl: 2,5 hónap stb



2014. aug. 28. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
kb mindenhol ugyan annyi. Lehetnek eltérések, de nem iskolák közt. Hanem pl oktatók közt. Mennyi munkájuk van, hányszor tudnak 1 héten elvállalni stb. Ha nem buksz meg semmiből, és a leghamarabbi vizsgaidőpontokat kéred, akkor elég hamar meglehet.
2014. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik autós iskolát javasoljátok és mért?
2014. aug. 28. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt jó lenn tudni hogy hol laksz:D
2014. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2014. aug. 28. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Uh nem tudom akkor:I Debreceni vagyok
2014. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az iskolák közt szerintem sincsenek nagy különbségek, az oktatót kell jól kifogni. Ha van egy ismerősöd, aki tud ajánlani valakit, akkor szerencsés vagy - persze nem biztos, hogy neked is bejön...


Ami nekem nagyon sokat segített, az az volt, hogy az elméleti oktató stílusa nekem nagyon bejött, ezért a gyakorlatnál hozzá kértem magam, így a gyakorlati órák nagyon simán mentek.

1. Azt sejtettem, hogy én jól ki fogok jönni vele, szerencsére ez kölcsönösnek bizonyult, és fél szavakból is értettük egymást

2. Nem volt olyan, hogy ezt vagy azt "miért így, miért nem úgy", "az elméleten azt tanították" stb. Egy csomó időt és energiát megspóroltunk ezzel.

2014. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget,se még mindig nem ajánlotta tok autós iskolát.
2014. aug. 29. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nascar autosiskola
2014. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!