Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az M7-es autópályán kell...

Az M7-es autópályán kell megye matricát venni? És ha igen hányat? És mennyibe kerül egy megye matrica mert semmi konkrétat nem találtam róla.

Figyelt kérdés
Somogy megyéből szeretnék utazni Budapestre.
2015. jan. 15. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Menj vonattal vagy busszal csak ne vezess.
2015. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Ha idén egyszer mész Pestre, akkor megveszed a 10 napos matricát, mint tavaly és kész. Még ugyanannyiba is kerül.


"És mennyibe kerül egy megye matrica mert semmi konkrétat nem találtam róla."


Hát ha a Google a "megyei matrica ára" kifejezés keresésére az első 5-ben nem adott találatot, akkor biztosan titkos az információ. De megsúghatom, hogy 5000Ft.

2015. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen jársz, megveheted az éves országos autópályamatricát, mint tavaly. De ha csak ezen az útvonalon közlekedsz, szerintem 5 matrica kell, ami 25ezer, tehát jóval olcsóbb, mint az éves országos.
2015. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
egy újabb értelmileg rokkanT!
2015. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha veszek autópálya matricát akkor nem kell megye matrica?
2015. jan. 16. 07:23
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Akkor még mindig nem kell.
2015. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!