Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kell e megye matrica?

Kell e megye matrica?

Figyelt kérdés
Holnap megyunk fel sasfeszek pihenobe (pest megye) fejer megyebol. Kell megye matricat vennunk? Es ha igen mind2 megyere? Vagy mi is van ezzel a buta matricaval?

2015. jan. 4. 19:32
 1/5 thepityu válasza:
36%
Ne vedd készpénznek de szerintem kell.Én olvastam olyat ,hogy aki Balatonra utazik egy kis szakasz miatt 3-at is kell vennie.
2015. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kell, ha fizetős utat (autópálya, autóút) érintetek. Ha sima főúton mentek, nem kell!
2015. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
2-nek: Csak akkor kell, ha az autópályán megy! oda eddig is kellett, az éves matrica ára több volt, mint 3 vagy 4 megyei matrica.
2015. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

istenem nem igaz, hogy mennyien nem értik.


ugyan úgy megveheted a 10 napos matricát mint eddig ha utaztál valahova .


Ha rendszeresen munkába jársz akkor az egész éves helyett vehetsz (ha két megyét érint) 10 ezerért egész éves megyematricát a teljes országra szóló 44 ezres helyett. AZ alkalmankénti más egyéb utazáshoz ott a 10 napos.

2015. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.
2015. jan. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!