Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért adják el tömegszámra...

Walk w1th mee kérdése:

Miért adják el tömegszámra (próbáljákeladni) mostanság az alfa 156osokat meg társait?

Figyelt kérdés
ezt látom mostanság mindenhol,nyomassák mint valami rossz elavult vackot,lehet ezzel megis válaszoltam a kérdést:D ráadásul alacsony áron :O
2015. jan. 12. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést.
2015. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg: mert igény van rá. Amit próbálnak eladni, az javarészt külföldről behozott autó, itthon ilyen felsőbb kategóriás márkákat újkorában nem sokat adtak el. Ugyanez pl. az A-osztályos Merci: anno ha 100 darabot sikerült itthon értékesíteni, sokat mondok - most meg többtízezer van forgalomban az országban. Tudod, a magyar vevőknek gyakran elég aberrált elvárásaik vannak: legyen olcsó, ne fogyasszon sokat, de azért lehessen menőzni vele a munkahelyen/családi összejövetelen/diszkóban és menjen is mint a puskagolyó.
2015. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert elérték azt a kort, mint az e36-osok, B4 Passatok, Civicek és társaik, amik anno nagy, megbízható, erős autók voltak, de legtöbbjüket mára már a telepen megtuningolták, szétbarmoltás, és nem többek egy drága fostalicskánál(tiszt. a kivételnek)
2015. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod , hogy így van? Ha utánanézel a használtautón c osztályos merciből, 3-as BMW-ből, VW Golfból sokkal több eladó autó van. Nem, nem válaszoltál meg semmit. :)
2015. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele, hogy sokkal több Golf, stb. van eladó, de azoknak a vásárlói nem olyan sokszor társítanak olyan képzeteket az autóikhoz, mint amiket én leírtam.Pl.: a BMW-re sokan azt hiszik, hogy mindennél sportosabb, az Alfára azt, hogy mindig szép marad, a Passat levisz a térképről, a Merci sose romlik el, a Honda dragra lett csinálva, stb.De ez nem így van, és ezzel a friss tulajok csak vásárlás után szembesülnek, aztán eladják ők is egynek...
2015. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!