Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan hogy a gyenge...

Zsozso11 kérdése:

Van olyan hogy a gyenge akkumulator-tol gyenge a gyujtas meg nehezen gyujt?

Figyelt kérdés
Az autom egy FIAT PANDA 1,2 motorral egy 40Ah akksi-val mindig mikor kezd hulni a levego mindig megbokrosodik. Meleg motorral akar megal ugy hogy azelott razkodik akar az ut keresztezosdesnel is vagy legyen akar egy utjelzo lampa. Nyaron nem csinal ilyesmiket csak telen , vagy valami egyebb baj okozza. Mert mikor elvittuk garanciaba a szervizbe azt mondtak hogy minden rendben.A garancia lejart es kimerettem a toltest az akksinak es minden rendben. De viszont azt mondjak ,hogy biztos gyenge a feszulteseg az aksiba ,es azert es azert razkodik .Szoval az a kerdesem hogy ez igy van vagy csak kamu ? Az aksim egyebkent 4-eves lessz

#motor #fiat #Panda.auto
2015. jan. 8. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az akkumulátorod a végét járja, de annak csak az autó beindításakor van szerepe, járó motornál a generátor az áramforrás, s közben tölti az akkumulátort is - úgyhogy a generátort nézesd meg, hogy rendben van-e.
2015. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:

több szervizt végig kellett volna járni még mielőtt le nem járt a garancia.

valami más baj lesz,nem az akksi.most lehet saját pénzen javíttatni.

2015. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondtak hogyha valaki mas hozzanyul akkor elveszik a garancia.Ettol tartottam
2015. jan. 8. 18:30
 4/9 szántóvető ***** válasza:
úgy értettem másik FIAT-márkaszervizbe.
2015. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az nagyon messze van es ez is tobb mint 30 kilometerre van ,meg akkor nwem gondoltam erre is sajna .Egyebkent 2011-es kifelejtettem beirni a kerdesbe.
2015. jan. 8. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Hül.yeség ha jár a motor és normális töltés van akkor tökmindegy hogy milyen állapotú azt akksi. Valami elektromos probléma lesz, azt valószínűsítem én is, de ennek a kiméréséhez szakember kellene (már aki vállalja is). Először az alapvető dolgokat kellene leellenőrizni (kábelcsatlakozások, nincs e vezeték kidörzsölődve a motortérben, gyertyák jó állapotban vannak-e, meg ilyenek.
2015. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leteszteltek a markaboltba es azt mondtak hogy semmi baja nincs, mint a 3-szor .Vagy az is lehet nem mertek neki fogni vagy nem ertenek hozza .Meg raaadasul sokaig hajtsa nem gyul be konnyen .be is gyulna csak mar megyen el az ereje az akksinak.Masodik probalkozasra meg megse nyikkan.
2015. jan. 8. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Elektromos hiba, de azt itt senki nem fogja biztosan tudni, hogy pontosan mi a hiba.

Amit írtál, hogy menet közben is leáll a motor, nem akkumulátor gond, járó motornál a generátor az áramellátó.

Laza ékszíj, sérült vezeték, bármi lehet a háttérben, s ez nem zárja ki azt a lehetőséget, hogy az akkumulátorod is rossz.

2015. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha megal menetkozben meleg motorral, csak ugy indul be a motor ha gazpedalra ra lepek .Mert olyankor hajthatatom nagyon sokaig Ha nem nyomom a gazt mert mar megjartam tobbszor .Egyszer a jelzolampanal meg szerencse reggel koran ,mert ha nem vagyok esznel sort gyult volna fel.Nem kopott a motra mert csak 10 000 KM -be van .
2015. jan. 8. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!