Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az autónak ha...

Mi baja lehet az autónak ha ilyet csinál?

Figyelt kérdés

Reggel rá pillantottam a kilométer számlálóra hogy mit mutat erre egy sokkal nagyobb számot mutat mint azelőtt és hiába megyek az autóval nem számlál.

Ez az autóval teljes megtett kilométert mutatja, a másik mutató amit tudok nullázni az működik rendesen és nem is téved.

99-es fiat bravo az autó,digitális mutatója van.



2015. jan. 7. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baja az autódnak...Fiat is...meg bravo is.....a típus annyi elektronikai hibával küzd,hogy ez szinte nem is hiba,a többihez képest!
2015. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azzal tisztába vagyok de eddig minden jó volt.

Mondjuk ez most nem is annyira fontos inkább az érdekel hogy mit lehet vele csinálni hogy jó legyen, mert így kb eladhatatlan valószínű mivel mindenki a kilométerre van rákattanva.

2015. jan. 7. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
bontóból vegyél bele egy másik műszerfalat!mármint műszer egységet!jobbat nem tudok....de a fiatokat ismerve lehet hogy 3 nap múlva minden tövábbi nélkül el fog múlni ez a gond és mintha semmi sem történt volna számolni fog tovább
2015. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Holnap megpróbálok egy áramtalanítást,leveszem az akusarukat egy időre hátha.

Ha az sem segít akkor felkeresek szerintem egy autószerelőt aki hozzá tud férni az elektronikához.

Mivel sok csaló tekergeti az órákat így gondolom megfelelő felszereléssel hozzá tud férni valaki.

Bennem az is felmerült hogy esetleg nem e valamiért a valós kilométert dobta ki,tehát hogy én megpiszkált km álásal vettem és most így több mint 2év után valami történt vele ami miatt eljött az eredeti km.

Vagy ez nem lehetséges?

Az eltérés egyébként közel 190 000km ami nem kevés.

2015. jan. 7. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
az áramtalanítás még jó lehet éppen,csak ne 5 percre vedd le a sarut hanem órákra!
2015. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha leveszed a sarut akkor szinte mindegy mennyi időre. Egy próbát megér, de én nem bíznék benne igazán. Szerintem menj be egy autóvillamossági műhelybe, meglepődsz, hogy milyen látszólag fura dolgokra tudják zsigerből a megoldást
2015. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
leszedtem a sarut,vissza tettem és helyre is állt szerencsére.
2015. jan. 8. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!