Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatalok! Szüleiket hogy...

Fiatalok! Szüleiket hogy viszonyultak ahhoz, hogy saját autót akartok?

Figyelt kérdés

Tehát akartok venni saját pénzből, amiért megdolgoztatok egy autót, és ti akarjátok fenn tartani. Néha hosszabb utakra menni.

Írjatok életkort, autó típust, és hogy mennyi ideje van jogsitok légyszi :)


2015. jan. 5. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem adtak valamennyi pénzt, amiből tudtam egy egész jó autót venni, 18 évesen.
2015. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másfél éve van jogsim és új suli miatt szükségem lett egy saját kocsira, mert néha nem jól jött ki, hogy elvittem egész napra a családi kocsit. Ezt látva segítettek pénzben és segítettek a kocsit is kiválasztani plusz 2-300km beleszaladt a kocsijukba, mire meglett a megfelelő. Nekem pozitívan fogadták a dolgot és néha segítenek a tankolásban is egy kicsit, de minden mást magam fizetek.

19 éves vagyok és egy Opel Corsa A-ról van szó. Nem képvisel nagy értéket, de nem is akartam drága autót, csak vigyen el a vasútállomásra meg haza heti 2 alkalommal, meg néha ha valahova menni akarok, akkor el tudok menni, nem kell órákig mennem tömegközlekedéssel egy 25 perces autóúton.

2015. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Joci_27 ***** válasza:
Én 21 évesen vettem az első saját autómat. Egy Peugeot 405 Mi16-os volt, 150 000-ért vettem, de a sokszorosát költöttem rá később :) A jogsimat amúgy 17 évesen raktam le, de egy darabig a faterom kocsiját vezettem.
2015. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromra már leraktam a jogsit, saját pénzből, aztán vettem egy Astra F-et, ezt is saját pénzből, szerencsére jól tanultam ezért az ösztöndíjből tudtam ezt fizetni, na meg már 14 éves koromtól gyűjtöttem a pénzt kocsira + nyári munka. Apám anyám örült neki hogy ilyen önálló vagyok. Most 19 éves vagyok és már dolgozom, szóval fent tudom tartani.
2015. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!