Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Unixautó...

Mi a véleményetek az Unixautó Kft. Saját márkás alkatrészeiről? Unix megnevezéssel vannak ellátva. Árban alatta van egy Valeo, Bosch márkának, de vajon minőségben is sokkal silányabb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A leggyakoribb esetben egyazon gyártó gyárában készül sok különböző márkanéven forgalmazott termék is. Nézdd csak meg a LUK kuplunggyárat Szombathelyen: Luk-tól Schahs-ig mindent gyárt. Ugyanazokat, csak más papírdobozba teszi bele.


Én pl. legutóbb vettem egy kinyomó csapágyat: a gyári 80 ezer körül lett volna, egy utángyártott noname valamit meg 15-ért megkaptam: kibontva a dobozát láttam, hogy rajta van a Ford embléma is ,csak köszörűvel óvatosan le volt köszörülve. Mellé tettünk egy gyárit, és minden ugyanaz volt, csak a gyári nem volt megköszörülve. Tökéletesen ugyanaz.


A következtetést vond le magad.

2014. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden alkatrséz esetén igaz, de mérd meg a fő méreteit.(Lehetőleg ne vonalzóval.) Következtetésd meg vond le. Amelyik darab teljesíti a gyári normákat, saját dobozba kerül. Amelyik nem, az utángyártott dobozba.
2014. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én féktárcsát vettem utángyártottat, mert a szerelő rábeszélt hogy az ugyan olyan jó mint a gyári. Megrendeltük, beszerelte, kész volt. Mentem a kocsival, fogott is a fék de valahogy nem volt az igazi, hamarabb kellett a fékre lépni, lassabban fékezte le a kocsit, mármint a gyárihoz viszonyítva. Szóval egy hónapig szenvedtem vele, de nem volt jó. Visszamentem hozzá hogy rendeljük a gyári brembo szettet bele. Azzal furcsa módon ugyan olyan volt mint mikor vettem az autót. Tehát lényegesen jobb a gyári mint az utángyártott.
2015. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!