Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért szólhat a rendőr?

Ezért szólhat a rendőr?

Figyelt kérdés

Van a településünk közepén egy hosszú kacskaringós de nagyon sima földút. Ugyebár most leesett az első hó, családba meg került egy BMW, megnézzük milyen is ez.

Persze 1-2ben, 20-30km/h-ról.

Árok nincs, viszont a földút egy mellékutcába kapcsolódik be.

Ilyen esetben, ha rendőr meglát (persze jóval bentebb mennék) akkor lehet gondom belőle?


2015. jan. 4. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez komoly? :D Nem adnék a kezedbe BMW-t. Vezesse olyan, akinek van jogsija. Ja és nem árt, ha az autó papírjai rendben vannak. :D
2015. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Édesapámmal mennénk, az autó papírjai rendben vannak, most lett átiratva ma, eredetvizsga is megvolt.

Egyébként engem érdekelt csak, gondoltam segítetek :D

2015. jan. 4. 00:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenki csinálja ezt, nem kell félni, persze ha véletlenül arra járnak, akkor jobb ha meghúzod magad, bár szerintem nem lesz gond.
2015. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tesco parkolóba is volt 3-4 BMW-s kolega, rendőr mellettük ment el és nem szólt.
2015. jan. 4. 00:35
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja mert a parkoló (ha jól tudom) akkor magánterület és nem szólhatnak érte. De ez nem biztos, azonban elég sokan így tanulnak meg vezetni szóval ha felnőttel mész nem lesz gond.
2015. jan. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem csinálsz balesetet, legfeljebb édesapád jogosítványát vonhatják be a gyakorlásért, amiért átengedte a vezetést, neked nagy bajod nem lehet...

Ez egy olyan dolog, amit sokan megcsinálnak.

- Szólhat érte a rendőr?

- Persze, hogy szólhat?

- Szólni fog érte?

- No, ez az, amire senki nem tud válaszolni, a felelősség az édesapádé és a tied.

2015. jan. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dörmögő ***** válasza:
100%
Tesco parkolóról tudni kell hogy hiába magánterület, nincs a forgalomtól elzárva, így a Kresz oda is vonatkozik, és a rendőr be is tartathatja azt.
2015. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
DE nem én akarok vezetni ! :D
2015. jan. 4. 13:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván rámondhatja, hogy a közlekedés biztonságát veszélyezteti faterod, ezért szólhat, felénk eléggé harapnak az ilyenre sajnos
2015. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :)
2015. jan. 4. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!