Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen műszerrel tudom megnézn...

Milyen műszerrel tudom megnézni, hogy a kocsimban a fűtőmotor kap-e áramot?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy a motor rossz, vagy a kapcsoló és ezt szeretném megtudni. Mi kell ehhez? Milyen eszközzel lehet ezt megnézni?
2014. dec. 30. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
12 V-os próbalámpa vagy multiméter.
2014. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Húzd le a kapcsolóról a kábeleket,majd érintsd össze..
2014. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a biztosítékot el akarod durrantani akkor érintsd össze, de egyébként egy próbalámpával is meg tudod nézni hogy van áram.
2014. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2. nem írt hülyeséget, és a kapcsolóhoz könnyebb hozzáférni, mint a fűtőmotorhoz, legalábbis a legtöbb autóban.Bár kapcsoló szokott ritkábban elromlani.


Ha csak a legnagyobb fokozaton működik, akkor előtét ellenállás baja van, ez elég gyakori, ha valaki eltömött pollenszűrővel jár.


A másik leggyakoribb hiba a biztosíték, és azt a legkönnyebb leellenőrizni.

2014. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemrég vettem a kocsit és tudtam, hogy nincs benne fűtés. Azt gondoltam, hogy a motor nem jó, vettem is ma egy próbalámpát és az is beigazolódott, hogy a kapcsoló sem jó. 24 év kapcsolgatás lehet, hogy elég volt neki :D Ilyen az én szerencsém. De valószínű, hogy a motor is rossz, mert szorul eléggé és a tengely bronzperselye lóg a házban. Ja a kapcsoló ötlet onnan jött, hogy nincs hátsó ablak fűtés sem.
2014. dec. 31. 18:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzel az összeérintéssel meg az a baj, hogy van 6 vezeték és nem tudom, hogy mit mivel kell összeérinteni. Ha tudnám, akkor akár bekötném direktbe és majd a tavasszal szedném szét, mostanában úgyis kell a fűtés.
2014. dec. 31. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, okosok szerint semmi bajt nem okozol az összeérintéssel.
2014. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!