Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsimban nem áll középen a...

A kocsimban nem áll középen a kormány, a többi lent?

Figyelt kérdés

Elvittem futóműveshez, aki beállította a gyári értékekre de nem lett tökéletes.

Lehet, hogy magát a kormánykereket kéne lecsavarozni és átállítani?

A kocsi nem volt törve.


2014. júl. 8. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha futóműállítás után a kormány középállásban nem egyenesen áll, a futóműves le szokta szerelni és jó állásba teszi vissza. Nálad ez elmaradt, mert lehet, hogy légzsákos az autó, azok pedig ilyenkor igencsak szeretik teleszórni hibakóddal a hibatárolót és nem mindenkinek van kedve, szerszáma törölni a hibákat.
2014. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kormánykereket lecsavarozni?? Csak azt ne! Maximum ha nem légzsákos az autó ÉS biztos vagy benne hogy le volt már valamikor szerelve és máshogy felrakva mint a gyári állása.

Egyébként azt tudtad hogy az utak általában lejtenek oldalra, hogy az eső lefolylyon róluk? Nem mindegyik persze, de azért gyakori. Na az ilyen lejtős úton nem fog középen állni a kormány.

2014. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A futóműves (ha nem láttad volna) beállítás előtt középen rögzíti a kormányt! A legtöbb kormánykereket nem is lehet csak egyféleképpen feltenni, mert a ricnik kiképzése nem engedi elfordítva feltenni.


Nekem se áll egyenesen a kormány, de közben az én futóművem is úgymond tökéletes. Nekem kissé balra áll amióta a nyári gumik vannak feltéve. A téliekkel jól állt. A múltkor felcseréltük a gumikat, az elsőket hátra tettük, a hátsókat előre, de akkor meg jobbra állt a kormány.


A végeredmény az, hogy a szirszar, no name, össze-vissza kopott gumik helyett rendes gumikat kell vennem. Mondjuk én még várok, mert ezekben még van pár km, majd tavasszal kicserélem...

2014. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen rögzített középen egy eszközzel. Hozzáállítgatta a kerekeket, de mikor mentem vele nem lett jó.
2014. júl. 8. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én újrabőröztettem a kormányt és a visszaszerelésnél egy rovátkával jobbra raktam. Úgyhogy nem áll egyenesen, de nem zavar, nem a kormányt nézem vezetés közben.

A légzsákos kormánytól meg nem kell annyira félni, 15 percre leveszed az akkusarut, utána lehet nyugodtan szerelni. Persze nem kell dobálni meg focizni vele.

2014. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!