Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy hengerfejes...

Mennyibe kerül egy hengerfejes 3-as Golf javítása?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ mekkora a baj.

Ha csak simán elég a tömítéscsere akkor az 10-15 ből megvan, ha síkolni is kell ill. ha gátrepedéses és fel kell újítani a fejet az olyan 45-50 körül.

2014. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval legrosszabb esetben is 50 körül van. Sajnos nem tudom milyen állapotú az autó, én csak hirdetésben láttam. Erről az autóról lenne szó: [link]
2014. dec. 29. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:

A képek alapján nincs olyan rossz bőrben a kasztni de élőben többet mutat.

2016 ig műszakis ennyi pénzért még meg is érheti mert tényleg szarért hugyért van hozzá a bontott alkatrész.

Amire még figyelj oda ha mész hogy hideg legyen a motor.

Indítás után ha csattognak a hidrotőkék az is 20-25 ezres mutatvány munkadíj nélkül.

Utána melegedjen üzeni hőfokra a motor menjetek vele városban is meg kívül is tempósan.

Ha jön az olajnyomás villogás és sípolás akkor felejtős mert akkor zsákbamacska mert az lehet hibás óracsoport gomba vagy szar olaj de a legrosszabb a kopott csapágyak mert akkor az teljes motorgenerál.

2014. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!