Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne ezzel a mi útjainkon?

Mi lenne ezzel a mi útjainkon?

Figyelt kérdés

[link]


Most az autótól tekintsünk el, inkább a kerekek amiken gurul... ha ezzel mennénk egy átlagos magyar úton vajon mi lenne belőle? Bár szerintem a felfüggesztés is megérezné. :D



2014. dec. 26. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is a kerekek, inkább hogy milyen mélyen ül az egész kaszni. Egy átlagos fekvőrendőrön sem jutna át sérülés nélkül.
2014. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Fekvőrendőr nem csak Magyarországon van,meg parkolásnál járdaszegély,úgyhogy nem értem a kérdést.
2014. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért kétlem hogy németeknél lenne olyan főút! hogy egyrészt egy gödrös szar, másrészt egy részen van olyan mélyedés hogy a G Astra rugói is ütnek normál tempónál.

Szóval ez itt kb. kifingana amint lejönne az autópályáról.

2014. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Fekvőrendőr nem csak Magyarországon van,meg parkolásnál járdaszegély,úgyhogy nem értem a kérdést."


Fekvőrendőr: máshol is van, de nem ilyenek, mint nálunk, hanem szélesek. Nem tud a kocsi felülni rá.

Járdaszegély: nálunk fejlettebb közlekedési kultúrával rendelkező országokban megértik az autósok a tiltást, hogy járdán nem szabad parkolni.


A kérdés egyébként értelmetlen, mert nyilván a kérdező is tudja, hogy az alacsony építése miatt sem a fekvőrendőrök, sem a rengeteg kátyú nem tesz jót a kasztninak.

2014. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet jobban bírná mint egy átlag autó! Ez nem valami speciális légrugóval vagy folyadékrugóval rendelkezik?

Mert ha igen akkor még a hasmagasság is állítható. A peres gumik helyett meg magasfalútkellene felrakni és akkor nem lenne semmi gond.

2014. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem értem mért értelmetlen a kérdés.

Szimplán arra gondoltam, hogy ilyen vékony gumival szinte minden kátyút és ütést a felni venne fel, utána meg a felfüggesztés. Aztán, hogy vajon mennyit bírna ki belőle.

2014. dec. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!