Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S, akkumulátor hiba...

S. O. S, akkumulátor hiba vagy tönkrement?

Figyelt kérdés

Banner akksi oldalán a felső perem alatt,a kupakok vonalában mindkét oldalon van egy bemélyedés ami olyan,mintha dugóval lenne bezárva.Az egyik ilyen mélyedésből dől ki a víz.Használnom kellene az autót de így nem merem.Mit tudnék kezdeni vele?

És persze Boldog Karácsonyt mindenkinek!


2014. dec. 25. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Meleg az akksi?
2014. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves aksi?
2014. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta gyártási dátumot,de biztosan van pár éves.Hogy meleg volt -e azt sem tudom.Mostanra újra kiszedtem és így látom,hogy az egyik végében valami dugószerű dolog van,de ahhonan a víz jött onnan hiányzik.Keresgéltem,de nem találtam.Egyébként pár órát töltöttük az akksit és így is csak bikázva indult el az autó.Mentünk vele egy kicsit és aztán már indult rendesen,de akkor észrevettük a víz folyást.És most leszedtem a kupakokat,de nem látszik,hogy hiányozna a vízből /töltés közben is néztem/pedig rendesen folyt nem csak szivárgott.
2014. dec. 25. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni. Mert mostanában vetted az autót? Amúgy sokáig meglátszik egy aksin ha az új. Ha már sáros nagyin meg kopottas vagy kixsit ki van fakulva akkor az már elég öreg. Mindenképpen csere. Főleg így téknek szembe semmi érzelme kínlódni
2014. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha töltés közben folyik az akksi, akkor túl nagy áramerősséggel töltöd, és a túlzott pezsgés miatt jön az anyag belőle. Olyankor erősen melegszik is.
2014. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor csere! Köszönöm a segítséget!
2014. dec. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!