Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újra elindult a kocka Lada...

Újra elindult a kocka Lada gyártása?

Figyelt kérdés

Egyre több képen látok Ladán azerbaijani rendszámot.

Abban a régióban elkezdték gyártani?



2014. dec. 13. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, valaha abbahagyták?
2014. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem is tudom az utóbbi években hány cikk jelent meg arról,hogy leállítják a gyártást!aztán meg hány cikk arról hogy még nem állították le,aztán megint kismillió hogy na most már tényleg végleg leállítják....stb stb.....mivel nem csak oroszországban szerelik őket össze ,végleges leállásnak csak azt nevezném amikor minden gyártósort bezárnak!úgyhogy újra biztos nem indult a gyártás,mert abba sem hagyták!
2014. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem tudom melyik barlangban éltél eddig, mivel a Ladákat még mindig gyártják Oroszországban nagyobb változtatás nélkül, talán csak annyi változott hogy a Renault csoport kezében van.
2014. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gyártanak Ladákat, de azok már egy újabb generáció (Kalina, Granta stb.).

Én úgy tudtam, hogy a 2107, 2105 típusok gyártását befejezték.

2014. dec. 14. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok olyan ország van, ahol szerelnek még össze Lada licenszen alapuló autókat, így könnyen elképzelhető, csak nem biztos hogy Lada. Itt van például mindjárt Ukrajna, a Bogdan 110-el, amit a 2008-ban leállított gyártású Lada 110 licensze alapján a mai napig gyártanak.


A 2105, és a 2107 típusú Ladák gyártását egyébként 2012 áprilisában végleg leállították, és nem indították újra.

2014. dec. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Engem a 2107, 2105 kockák érdekelnek. Az új Lada generáció nem igazán.

2014. dec. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!