Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már sikerült megrongálnom...

Ha már sikerült megrongálnom az autómat elmondaná valaki hogy ezek a kis speakerek mire valók és miért nem szólnak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. dec. 13. 11:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na azért ne magyarázzuk meg hogy a hóember örül a napsütésnek:)


Én kérdezek valamit(lehetőleg minél rövidebben) neked pedig ha van kedved válaszolsz minél több információval mivel aki kérdez az a hülye te pedig az okos vagy.

Ha annyi információm lenne mint neked akkor miért is kérdeznék hisz magam is tudnám a megoldást..

Nyilván nem térek ki minden apró dologra a kérdésben hogy rövid legyen.

De süt róla hogy: Hahóó valaki ha tudja írja már le hogyan lehetne kinyomozni mi a hiba...

Nem tudom neked azt a luxust nyújtani hogy ne kelljen találgatnod, viszont azt én is tudom hogy rossz valami...ezért nem segítesz azzal ha leírod hogy "Ez a kérdés:Miért nem működik? Mert tönkrement..." Ha nem mondod magadtól rá sem jövök.

De másodszorra érdekes hogy már korrekt valaszt adtál.

Tehát érted már min hisztiztem én itt?

2014. dec. 13. 19:29
 12/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam válaszod, részemről csak annyi a comment, hogy a válaszhoz minél több az információ, annál pontosabb lehet.

Itt a rövidség hátrány.

Szép estét.

2014. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Abból kéne kiindulni hogy szerencsétlen ennyi infóval tud szolgálni..a megoldás menete a legtöbb esetben a kör szűkítésével történik..

A legelenyészőbb esetekben van csak egyből válasz főleg szakmai dolgokban. Én is sok embernek válaszolok ezen az oldalon és van bennem annyi intelligencia hogy ha szerencsétlen nincsen tisztában a dolgokkal vagy hogy mit is akar pontosan akkor felteszem neki a megfelelő kérdéseket, ami továbbviszi a dolgokat, nem pedig kioktatom hogy "Erre nem lehet válaszolni szar a kérdésed húzd le magad."

Az elején el kell dönteni, segítek vagy nem..nem muszáj, nem kötelességed csak azért ne már hogy a végén még nekem kelljen szégyellni magam mert kérdeztem valamit:) Miért nem lehet ez egy barátságos kis közösség ahol segítünk mindenkinek?

Én abszolút nem érzem magam felelősnek ne haragudj. Az első válaszolók parádésan elmondtak egy csomó dolgot amit nem is tudtam. És akkor te jössz és használod ezt a tipikus: "Na majd most én megmondom neki a frankót"

Nagyon szépen tudtál válaszolni amikor elmondtam hogy mi is a probléma a válaszoddal pedig semmi új infót nem mondtam mégis sikerült segítened. Így kellett volna kezdeni csak ennyit szerettem volna mondani, neked is szép estét mindenkinek ment a zöld!

2014. dec. 13. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!