Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes CDI motor?

Mercedes CDI motor?

Figyelt kérdés

Nézegettem Mercedes típusú gépkocsit. Ilyet típust nézgettem: [link]

Sok Mercedes cdi-t látok mostanában, jól sikerültek a cdi motorok a Mercedesnél?



2014. dec. 12. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

A világ legjobb dízel motorja a Mercedes és peugeot.

ennyi... . . .. ...

2014. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
a Bmw a legjobb..de kinek ez kinek az..
2014. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
a mercedesnek csak a hagyományos adagolós dízelei az igazán jók!a cdi minden mercin hozza a gyerekbetegségeit!
2014. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mercedes OM606 legendás
2014. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A motorokkal nem szokott probléma lenni, de ha még is, akkor zsebbenyúlós. A kasznira viszont nagyon oda kell figyelni, mert gyalázatosan el tud rohadni. A legnagyobb probléma, hogy szinte mindenhol le van borítva műanyagokkal, így nem látszódik a korrózió. Ami látszik, azt meg szépen kigittelik és lefújják eladás előtt. A csomagtértetőn a rendszámvilágítás környéke és az ajtók alja, alsó peremezése ami látható. Ha itt rozsda van, vagy frissen volt fújva, akkor már gondok lehetnek az aljával és a küszöbökkel is.
2014. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"a bmw a legjobb"

AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAA

Ember tudod te mit beszélsz? :D

Te nagyon elvakult béjemvé-s vagy.

Ennél nagyobb botorságot sem hallottam még.

2014. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,halottam én is rohadási problémákról, egyes típusok még úgy ahogy elfogadhatóak, mások pedig iszonyatosan rosdásodásnak. Erről a típusról vélemény?
2014. dec. 13. 14:47
 8/12 4165 ***** válasza:

Nincs velük sok baj. 2 szokott lenni. A tulajdonosok és az általuk tankolt sz.r gázolaj. A nepperek, akik csavarnak az órán 2-300-at. Így az itthoni vevő csak annyit tud, hogy 250-nél szar mindegyik, ami egyébként kb 600.

Ne vegyél 200-ast! Annyit eszik, mint a 220-as csak gyengébb. És nagy eséllyel foghatsz ki egy volt taxit.

2014. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nemrég csináltam egy 2003-as C320-at és az nagyon rohadt. Most hoztak egy C200-at, ezt holnap kapom szét, majd megírom mit találok a borítások alatt.
2014. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat, a 220,is nézegettem, azok is bejönnek nekem. Én azt halomnttam, külföldről behozott, de már lepapirozott autokat érdemes elsősorban nézni. Azok még jobban egyben vannak, az itteni társaikhoz képest.
2014. dec. 16. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!