Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W124 E200D Mercedes eredetiség...

W124 E200D Mercedes eredetiségvizsga?

Figyelt kérdés
Vettem W124 E200D Mercedes-t, elvittem eredetiség vizsgára, mire szólt a srác, hogy az alváz át van vágva, magyarul 2 autóból van összerakva, és ő ezt nem tudja bevállalni, azaz átvinni a vizsgán. Egyébként műszakilag hibátlan, kívülről is, belülről is megkímélt szép állapotban van. A kérdésem lenne, hogy szerintetek melyik városban/helységben lenne egy olyan eredetvizsgáló aki átvinné? Nyilván nem ide tartozik, de nem kis idő volt összeszedni azt a pénz, és sajnos beleszaladtam a rosszba...Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 12. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Még jó, hogy szólt az ember, hogy baj van, hivatalosabb helyeken fel sem engedik a garázsajtót, és hívják a jardot.

Én úgy vinném vissza az eladónak, és verném a fejéhez, hogy koppan kettőt, mert nagyon átvert.

Kamu műszakisokat ismerek, lehet, ott tudnak eredetet is vizsgálni, de eladni nem fogod tudni majd az autót, avval számolj.

2014. nov. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Na ezért kell a pénz átadás előtt megcsináltatni az eredetiség vizsgálatot!

Egy ilyen "hibával" simán vissza lehet vinni az eladóhoz. Ha nem akar fizetni, akkor meg lehet említeni a büntetőjogi felelősségét, ugyanis ez nem rejtett hiba, hanem csalás! Ráadásul nagyon gyenge, hiszen össze lehet úgy rakni kettőből egy autót, hogy ne lehessen észrevenni, és hogy még jó is legyen.

2014. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Bizony ez simán a csalás kategóriába tartozik. Vidd vissza a kocsit, és ne menj el, míg a pénzt nem kaptad vissza. Ha sumákol, jelentsd fel. És máskor okosabb legyél! Ha valami óccsó, légy résen!
2014. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. nov. 13. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!