Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 1.4-hez van hosszú váltó?

Golf 3 1.4-hez van hosszú váltó?

Figyelt kérdés
A gondom a következő a golfommal...friss generál utáni motor van benne (1.4 ABD) (1 lépcsős fúrással)stb és rövidnek tűnik a váltóm,mert jelenleg úgy néz ki a dolog,hogy 5.seb. 100km/h és ~3050-80rpm és ez soknak tűnik nekem.Kérdés létezik-e ehhez az autóhoz hosszított váltó,esetleg más golf/vento/jetta váltót rá lehet rakni erre az 1.4-es motorra (gondolok itt pl 1.6 benzin váltóra...)

2014. dec. 7. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Át lehet de nem kizárt hogy a motor nem bírja el mert túl hosszú. Van aki azt mondta hogy egy 1.9 tdi váltót rakott az 1.6os benzinesre.
2014. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez eddig nem tűnt fel?
2014. dec. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a váltó ami most van neked az a 1.4-es motorhoz van belőve, ha hosszabb áttételű váltót teszel rá (már ha egyáltalán rá lehet tenni más milyet) akkor az a fogyasztás és a teljesítmény rovására fog menni.
2014. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és most azt akarod beadni hogy ez idáig nem tűnt fel???gondolom a motorfelújítás előtt 5.-ben 100km/h-nál csak 2700-at forgott a motor!!!ugyan kérlek...hagyjál már!!
2014. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen most tűnt fel,mert így került hozzám az autó és eddig nem volt Golfom,szóval mondhatni nem ismerem a típus jellemzőit...,de szerintem nem azt írtam le hogy belém kell állni ilyen egyszerű kérdésre,hanem értelmes építő jellegű választ vártam,de hagyjuk inkább lehet tovább ballagni mindenkinek.

Köszönöm szépen,további szép napot nektek!

2014. dec. 8. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
hallod te nem csak a típust nem ismered,hanem egyáltalán az autókat!!
2014. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!