Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz S500 megéri...

Mercedes Benz S500 megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Itt jelen pillanatban több kérdésem is lenne...

1. 4m (3,9m)-ért van egy kiváló állapotó inkább s550-as Merci (s500-asként van hírdetve) 2006-os évjárat.


2. A tényleges véleményetek a kocsiról, hogy megy stb.


3. (Ez egy kicsit gyerekesen fog hangzani de érdekelne) Ugye 250-nél tilt a kocsi nos a tényleges csúcsebessége a kocsinak mert egy videó alapján ( https://www.youtube.com/watch?v=vbYAmxOXRkQ) 255-nél 4-et pörög. Nem a száguldozás miatt kérdezem csak úgy érdekelne, hogy mégis mennyi egy ilyen szörny vége.



2014. nov. 30. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Hát ha van zsé fenntartani.. Teljesítményadó, rohadt drága biztosítás, ilyesmik.


Szervíznél csak a a gyári vagy a kiváló minőségű utángyártott és csak szakszervízben.

Benyakal vagy 10 lityi prémium motorolajat, meg ilyesmik.


Fogyasztás.. Hát részvétem. Városban bátran 20 liter.


2. Én sosem szerettem a Merciket, vagy c-k járnak vele, vagy savanyú üzletemberek, vagy telepi gengszterek.

Elég durván mehet.


3. A német autóknál egy ilyen "egyezményes" érték a 250-es tiltás. Szerintem 290 lehet a vége.

2014. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ! Megy a zöld.
2014. nov. 30. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Havi szinten alsohangon van egy szazasod minimum kocsira akkor vedd meg ha hibatlan vagy hibas realis aron.

Nekem a nagy kedvenc w140 sel600 es az e32-750il de a kiadasok miatt van e34-520i-24v.


Nagyon elmenyek ezek a kocsik, formavilagra nekem a regibbek tetszenek de az uj modellekben korszerubb es tobb extra van.


A sok irigykedovel meg ne foglalkozz, inkabb egy S vagy 7 mint a divatos ml es x5. Az meg alap, hogy hatsokerekes nemet!

2014. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!