Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz 190E autom mért...

Bikemano kérdése:

Mercedes-Benz 190E autom mért huzza fel a kuplung pedált fojton?

Figyelt kérdés
Néha indulás elött nem tudom elinditani emiatt az autot ezzel jelzi, hogy kopott a kuplungtárcsa vagy hasonló??

#merde-benz
2014. nov. 30. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ennyire okos. Más hiba van ott.
2014. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy felhúzza a kuplungpedált? Nem értem ezt a problémát.
2014. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy mért huzta föl a kuplungpedált, vagy is ha benyomtam nem, hoyg vissza engette volna hanem még elörébb huzta. Az történt, hogy az autot kint hidegben hagytam kézifékkel behuzva, amikor beinditottam a kéziféket le engettem viszont oda volt fagyva ahogy probáltam elindulni nekem jelete a bordon is, hogy a kézifék bevan huzva d ehát le engettem nem jöttem rá, hogy befagyhatott és ezért tette, olyantol kérdeztem aki már járt igy 190-es mercivel :)) én sem gondoltam, h ilyet csinál az auto :))
2014. dec. 2. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha "beesik" a kuplungpedál akkor a kuplung munkahengere vagy főhengere átereszti az olajat, ilyenkor az van hogy ha gyorsan nyomod a pedált akkor jó a kuplung, de ha csak ráteszed a lábadat akkor szépen besüpped a pedál és úgy kell visszahúzni, nekem BMW-vel volt ez. Ilyenkor vagy felújító készlet kell hozzájuk, vagy (fő/munka)hengert kell cserélni, ha már az is ki van kopva.

A kuplungnak semmi köze nincs a kézifékhez még egy Mercedes 190 esetében sem.

2014. dec. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, ez a ideggel gondolom nem függ össze :) amiota napiszinten használom azota nem tapasztaltam iet csak abban az egy esetben fordult elő
2014. dec. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!