Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Lada 2105-ösöm, amin...

Van egy Lada 2105-ösöm, amin beszorult a kuplung. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A kérdésemben említett hiba részletei, hogy állítólag mivel az autót kb. 1 éve vásároltam, azt mondták, hogy a kuplung nemrég lett cserélve. Használtam is szépen, megkímélve, amíg volt műszaki rajt. Aztán mikor lejárt, felújítási pénz hiányában letettük az udvar végébe, ott volt egy fél évet kb. És most mikor fel szerettem volna járni onnan vele, tettem bele benzint, aksit, és pöccre indult is (az autóban 3452km van) szóval szinte új belsőleg. Kicsit hagytam járni, aztán benyomtam a kuplungot, betettem egyesbe, és mikor ki akartam engedni, egyszerűen csak nem jött ki. Kivettem sebességből, leállítottam. Mivel hidraulikus, megnéztem van-e olaj, az volt, és rendben volt vele minden, de lent a munkahengernél teljesen ki volt húzódva, ás finoman kalapálva sem akart visszamenni. Mi lehet a hiba, és mit érdemes tennem vele? Várom a segítségeteket, és köszönöm szépen előre is!

#Lada #Lada 2105 #Lada kuplunghiba.
2014. nov. 28. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésemben említett hiba részletei, hogy állítólag mivel az autót kb. 1 éve vásároltam, azt mondták, hogy a kuplung nemrég lett cserélve.


Ezt a mondatot nem értem, de mindegy.


az autóban 3452km van

Vétel óta?

2014. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értelmezem amit írtál, akkor az alsó kuplung munkahengert kell cserélni, mert valószínűleg berohadt.
2014. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget, megnézem majd azt a hiba lehetőséget! Az autóban összesen van annyi km, 2 tulajdonosa volt előttem, az első nagyon vigyázott rá, nem is használta szinte, a 2. tulaj nem vigyázott rá, erdőn használta csak. Miatta lett bent ennyi km. És a kaszni is igen rossz lett rajt azóta. Az a mondatom az nem lényeges, helytelenül raktam össze a mondatot véletlen.
2014. nov. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!