Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a 125/50...

Mi a véleményetek a 125/50 motorokrol?

Figyelt kérdés
tervbe vettem egy 125ös sportmotor vásárlását (aprilia rs, cagiva mito), de csak is rendszámosat, csak az a bosszantó, hogy ha vannak is elfogadható áron ilyen motorok, a felének nincsenek papírjai, 50esként használják.. hogy tudnak így járkálni ezekkel a motorokkal ? minden arrol árulkodik hogy egy nagyobb motorrol van szó, mint 50ccm, széles gumi hátul, nagy féktárcsa, +200-220 ig számozott óra. hogy nem lehet ezekkel lebukni ? nem kívánok senkinek se rosszat, de az rs50emen kötekednek sokszor, mások meg 125ös gépekkel járkálnak rendszám nélkül ... :) bosszantó picit

2014. nov. 30. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Le lehet velük bukni, a rendőrök elég gyakran szedik ki az 50-es motorral közlekedőket, és elég sok árulkodó jel van ami alapján elküldhetnek bevizsgálásra.
2014. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért a 150-es Leonardokat vagy a 180-as Runnereket se hagyjuk ki a szórásból, azokból is sok fut rendszám nélkül.


Ha le lesznek rendszámozva a segédmotorok is, akkor ez a probléma meg fog szűnni.

2014. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aprilia RS-t 50-esként használnak? Az a motor A2 kategóriás! Első igazoltatásnál lebukna az ilyen. Nem véletlenül van annyi eladó ezekből. Azt se felejtsd el, hogy nemsokára jön a kismotorra a rendszámtábla, akkor ezek mint mennek a bontóba.
2014. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én mellesleg büntetném azokat akik ilyen szinten csalnak a motorokkal. Ha egy motor nem 50 ccm-es akkor legyen rajta rendszám! Igazad van kérdező, rengeteg jel utal rá hogy nem 50-es de sok rendőr nem foglalkozik vele.
2014. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezért bosszantó hogy kevés eladó rendszámos 125 van
2014. nov. 30. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
hát jah, én ezért vettem szalonból a saját RS125-m, sőt azóta már a forgalmiban is a 31 kW szerepel mert amint kikerültek a fojtások belőle, mentem intézkedni hogy hivatalos legyen a dolog. Előre kapott egy dupla tárcsaféket hátulra meg bepréseltünk egy 170-es gumit, nagyon jól néz ki így, tiszta nagyfiús :)
2014. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lz93 válasza:

Minek az RSre duole fektarcsa? Meg 170-es gumi, lomha lehet, mint a dög.. Ezeket a gépeket a moto3-ban 100-as meg 110-es gumikon fektetik a gyerekek :).

Ugya kesoi a valaszom, de ha teheted csak rendszamosat, es foleg a 2006 utani apriliakat nezd, vagy ha talalsz Mito sp525-ot akor azt!

2015. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Moto3-ban négyütemű 250 ccm-es gépek mennek, azokat egy 125-ös 2T RS megeszi reggelire.


Azért kell dupla fék előre mert a kicsike maxra van húzva, azért 180-190 km/h-nál meg kell fogni a gépet, azért oda már nem elég az egy tárcsa vagy hát elég de akkor hosszabodik a fékút. A 170-es gumit tökéletesen elbírja, 160-as volt gyárilag rajta.

2015. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!