Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok egy...

Milyen motort ajánlanátok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nem rég leraktam a motorjogsit és megtanultam váltani. Szeretnék venni egy supermotot, de nem tudom, hogy milyen legyen. 167 cm vagyok, szóval kicsit alacsonyabbra gondoltam. Szerintetek milyet kéne vennem?
2014. nov. 27. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Passz
2014. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a supermoto nem az alacsonyak sportja. Kezdetnek talán nézzél valamit ami hasonlít a Yamaha DT125-öshöz (4 ütemű).
2014. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd jól összetöröd magad aztán leshetsz.
2014. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Yamaha dt nem 4ütemű!


Szóval ezeket keresd: yamaha dt 50, derbi senda, rieju mrx, aprilia rx, aprilia sx. Ezekről le fog érni a lábad, de a hátsó rugó állításával lehet változtatni az ülésmagasságot.

2014. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem rég leraktam a motorjogsit és megtanultam váltani. - Ezt olvasva én olyan háromkerekű biciklit javasolok, amilyen az ovisoknak van.
2014. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Motorjogsid(sm) lehet 14 évesen?
2014. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha így külön kiemeled, hogy tudsz váltani, akkor rollert.
2014. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Írta van jogsija, nem csak robogózni tud.. nem tudom mit szekáljátok, tök normálisan kérdezett...


Motort meg már ajánlottak. Kezdetnek a kis DT elég lesz.

2014. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gerööreg válasza:

Yamaha DT 50

Nehanyan irtak szerintem amig belejosz a motorozasba adig tokeletesen megfelel vagy ha sportosabbat akarsz Derbi Gpr R 50 es nem tul dragak s van valami formajuk is. Vagy a neten van tobfele is de 50 köbcenti folot ne gondolkodj adig mig nem josz bele rendesen a motorozasba a motorok nagyon csalosak. Kéz és Lábtörést.

2014. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

rx se 4 ütemű :) de nem is supermoto, se a dt.

azt ajánlom vegyél egy enduro-t pl ebből akettőből egyet ezek jó gépek, és a rugós tagon tudsz állítani amagassábán. az rx-et pl ha leengeded akkora mint1 robogó. gondolom nem vagy mázsa, hogy ha mész ahatárba leérjen az alja :)

2014. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!