Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 21 eves lanynak milyen...

Egy 21 eves lanynak milyen BMW-t ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Nincs se csalad, semmi, szoval csak egyedul hasznalnam. Kicsi, praktikus kellene, megis ne nezzen ki rosszul kinezetre se.
2014. aug. 13. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyban befolyásolná a véleményemet ha megírtad volna, hogy mennyit tudnál rá költeni.
2014. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat olyan 2.000 Euro korul. TObbet nekem nem eri meg adni egy autoert.
2014. aug. 13. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor a bmw nem a te autód.
2014. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyet ajanlanatok?
2014. aug. 13. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:

A BMW nem egy muszáj autó.

Annyit áldozol rá amennyid van.


Nekem is anno meg volt a célom, hogy mi kell (nekem régi amicsi kocsi kellett), és nem érdekelt a pénz.

Persze azon keretek között ami NEKEM volt, tehát nem anyuci-apuci tette alám. Kb. 2 évvel voltam idősebb nálad.


És meg is vettem, mert nekem az kellett.


Tehát ha kell valami, akkor amíg pénztárcád engedi el kell menned, mert különben nem kell annyira (vagy hogy is fogalmazzak)


Ugyanígy van mindennel. Ha tényleg kell vagy el akarod érni azt a bizonyos célt, akkor MINDENT megteszel az érdekében. Ha úgy vagy vele, hogy de így meg úgy meg amúgy, akkor nem is kellett igazán.


Más ha mondjuk nem lenne rá pénzed, és azt írnánk, hogy: pech.

2014. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Közlekedni szeretnél vagy BMW-zni?
2014. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam a kérdésedet, rögtön rá akartam vágni, hogy egy új 1-es BMW-t. Én még 28/F-ként is majdnem ilyet vettem, mert nagyon szép autónak tartom, a nagy bálnák meg valahogy inkább visszataszítóak számomra. (Nem kell a méretemet kompenzálnom :D)

De aztán más lett a befutó.


Viszont az a 2000 Euro, az nagyon kevés. Annyiért inkább ne BMW-t vegyél. Ennyiből még pl egy Opelból is csak valami régebbi modellre, aminek az életkora már két számjegyű, futná.

2014. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2000 euroból? ennyiből mondjuk egy épkézláb állapotú e36 compactot kapsz, de újabbat nem nagyon...
2014. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

E36 compact, ennyiért van normálisabb, és az neked tök megfelelne szerintem 1.6-os motorral. Nem nagy, jól néz ki kicsit csajos is, fenntartani nem túl drága. Ez van ennyiért ha mindenképp BMw kell. Ha a BMW is egy a sok közül számodra akkor inkább mást vegyél...


Tehát ilyenről beszélek, persze nem pont ezt, csak mutatóba hogy ilyeneket lehjet kapni ennyiért:


[link]


De azt azért nem árt tudnos hogy vannak költségei míg a nevedre kerül az autó, plusz nem árt félretenni leg. 100 ezret egy kis szervízre

2014. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!