Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt kisautót...

Milyen használt kisautót ajánlanátok 18 éves lánynak kb 500. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés

Eddig gondoltam Opel Tigrára, Ford Ka-ra, illetve Renault Twingora.

Néhány ötletet még nagyon szívesen foganék, akár véleménnyel is. Előre is köszönöm


2012. aug. 25. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kis Nissant vegyél,többet ér,mint a felsoroltak együttvéve!
2012. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%

Azt nem elég megvenni, fennt is kell tartani.

Mit dolgozol egyáltalán amiből ezt meg tudnád csinálni?

Honnan van egyáltalán fél millád?

2012. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

ma 12:31 avagy 2. válaszoló! Neked nem mindegy honnan van pénze vagy mit dolgozik? Én 19 éves vagyok és most fogom lecserélni az autómat és 1.500.000Ft-ért veszek másikat és kp-ban fizetem. Úgy hogy most fejeztem be a sulit. A legkönnyebb gyűjtögeti úgy mint én. Ösztöndíj, születésnap, névnap, ballagás, És MUNKAHELY!!!! Ha nem cigizik, drogozik, iszik, költi hülyeségekre a pénzét akkor simán megteheti.

Kérdező: Opel tigra jó választás lehet. Elég csajos. A másik kettő amit felsoroltál az egyenesen ronda autó :D Amit még ajánlok:

-Fiat Punto/Brava/Bravo

-Opel corsa (B és C), Astra F,

-Ford Focus 1. generációsat

-Volkswagen Polo, Golf3,

-Peugeot 206

-Seat cordoba, ibiza

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Sok sikert! És ne foglalkozz az irigyekkel akármit mondanak, nem nekik veszed az autót hanem magadnak!!!!!

2012. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el ezeket a hulladékokat,ne a kinézet legyen az elsődleges szempont.

CSAK Japánt vegyél,ha az eszedre hallgatsz,és nem szeretnél törzsvendég lenni a szervízekben!

2012. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

"Én 19 éves vagyok és most fogom lecserélni az autómat és 1.500.000Ft-ért veszek másikat és kp-ban fizetem. Úgy hogy most fejeztem be a sulit. A legkönnyebb gyűjtögeti úgy mint én. Ösztöndíj, születésnap, névnap, ballagás"


Teljesen mindegy. Ez nem irigység.

De kiváncsi lennék rá milyen iskola lehet az ahol ilyen ösztöndíjat lehet kapni, hogy 1,5 M autót lehet venni?

Mert akkor megyek oda egyből. :)

Ballagás olyan sokszor nem szokott lenni, mint ahogy születésnap és névnap is évente egyszer van általában.

2012. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

miért mindenki a jappán xd kocsikat akarja megvetetni mással, amikor köztudott h a németek a legjobbak :D

sztem egy cosra c -t vegyél :D

2012. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kábé teis annyira értesz hozzá,mint a helyesíráshoz XD

(jappánkám) lol

2012. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na megint jön a japán autó vs. német autó. Az összes többi országban pedig gyp-s törpék tákolják össze az autókat amik szétesnek 3 nap alatt?

Ugyanúgy ki lehet fogni egy jó francia/olasz autót is mint egy lelakott németet vagy japánt.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

zilqtya!

te meg a megértéshez értesz! szted miért vna ott mögötte az xd? :O

amúgy sokan mondják h japppánok azért irtam úgy, de ott az XD! :)

2012. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt én is felháborítónak tartom, hogy rögtön azzal kell kezdeni, hogy "jajj hogy merészeled, hogy van fél millád 18 évesen?"

20 évesen vettem másfél millás autót tanulóként kp-ra. Probléma???

2012. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!