Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt kisautót...

Milyen használt kisautót ajánlanátok 18 éves lánynak kb 500. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés

Eddig gondoltam Opel Tigrára, Ford Ka-ra, illetve Renault Twingora.

Néhány ötletet még nagyon szívesen foganék, akár véleménnyel is. Előre is köszönöm


2012. aug. 25. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
ma 13:24 azaz 5. válaszoló! Figyelj a munkahelyet miért nem másoltad ki? Te is valami réti nigger lehetsz hogy azt nem tudod mi az a "munkahely" és akkor már be sem másolod. Én suli mellett dolgoztam. Ott kaptam 50.000Ft fizetést és kaptam 20.000Ft ösztöndíjat a sulitól és a gyakorlati munkahelyemen kaptam 30.000Ft-ot azaz havi 100.000Ft-ot kerestem. És nem költekeztem csak ami nagyon megtetszett vagy muszáj volt megvenni. ENNYI
2012. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja és suli végeztével itthon voltam egy hetet és azóta dolgozom.
2012. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kicsit eltértünk a témától nem?
2012. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez annyire "magyar" szokás..értelmes válasz helyett rögtön elkezd a zsebedben túrkálni...Honnan van pénzed,hiszen neki nincs XD
2012. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az autót apukámtól kapom ajándékba, azt mondta, úgy érzi, hogy megérdemlem... (csupa 5ös érettségi, felsőfokú angol, középfokú német nyelvvizsga, és államira felvettek eltére) de fent tartani én fogom, mert van nekem is munkahelyem, így a fizetésemből tudom fizetni a benzint, a biztosítást, és a többi szükséges dolgot... Köszönöm szépen a normális válaszokat!!!!
2012. aug. 26. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!