Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlotok?

Első autónak mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első (saját) autóm vásárlása előtt állok. 5 éve van már jogosítványom, vezettem is hozzávetőleg 100.000 km-t, tehát nem mondanám, hogy nincs tapasztalatom.


Az elvárásaim:

- legfőképp rövid, városi távokra használnám, így mindenképp benzinmotoros autóban gondolkodom

- 1,5-1,7 millió forintot szánnék rá

- 195 centi vagyok, amihez 100 kg társul, tehát egy Suzuki Swift méretű autó szóba se jöhet


Nézegettem régebbi Mondeokat és 6-os Mazdákat, de a Toyota Avensis is felkeltette az érdeklődésemet. Kérlek titeket, olyan érveket sorakoztassatok, amiket egy közgazdász is megért! Köszönöm!


2014. nov. 23. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én esetleg megnéznék valami egyterűt a helyedben, ilyen termettel az talán kényelmesebb...
2014. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. 1.7-ért már akad normális Superb I, igaz nem az utolsó évjáratokból, csak írtad, hogy benzines kell. Magyarországon kevés van belőle. Az Avensis egyébként nekem is tetszik. Jó lehet még a B5.5 Passat is, abból több a benzines.

Lényegében a 6-os és a Mondeo is egész jó autó egyébként. Én is amikor vettem egy Mazda 6-os és a Superb között kellett dönteni, végül utóbbi lett, bár én dízeleket néztem.

2014. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igazából a Swifttel is csak annyi a bajom, hogy nem tudnám magam elképzelni benne. :) Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valakinek eszébe jutna még valami, ne habozzon, írja le! :)
2014. nov. 24. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!