Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez hogy nagyon vágyom egy...

Mi ez hogy nagyon vágyom egy kocsi után, hogy legyen nekem, de nincs erőm, vagy hogy mondjam nem merem felhívni a kereskedőket a kocsik iránt, szüleim meg nem segítenek?

Figyelt kérdés
Már annyit nyaggattam a szüleimmel mindig mutogattam nekik jobbnál jobb járgányokat, hogy na ez az igazi, már 1 éve így megy de most érzem, hogy már tényleg nem bírom kéne egy saját kocsi, de most meg mintha nem vennének komolyan, de hiába, én meg nem tudom egyedül ezeket elintézni mert nem rétek hozzá. Mit tegyek? Azért roncsot se akarok venni
2014. nov. 20. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, hogy az ember vágyik egy jó nőre, de nem meri leszólítani. Na te is így vagy a kocsikkal.
2014. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezen hogy változtathatnék? Hívjam fel a kereskedőt hogy szeretném megnézni, aztán ha jó odaadom a pénzt?
2014. nov. 20. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elmegyek veled kocsit nézni, 15 ezer forintért, de ennyiért bárkivel elmegyek
2014. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Félinformációkból nem lehet leszűrni az igazságot.

Szeretnél egy autót, de ki fizeti ki a vételárat, ki fizeti a fenntartási költségeket?

Arra azért kíváncsi lennék, mit jelent nálad a jobbnál jobb járgány, amit nézegetsz magadnak.

Sok oka lehet annak, hogy a szüleid nem segítenek, de az sem mindegy, hogy csak passzívak, vagy egyenesen ellenzik az autó vásárlásodat.

Miből gondolod, hogy bármiben tudnak segíteni, ha elmennek veled egy kereskedőhöz?

Hozzáértés híján jobb kimaradni az autóvásárlásból, szakember nélkül meg nem szabad elindulni kocsit venni.

Főleg nem kereskedőhöz, mert az két mondat után kiszúrja, hogy erre a fazonra rá lehet sózni egy régen talonban lévő roncsot.

Nem feltétlenül a szülőkkel kell menni, olyan megbízható ismerős kell, aki tud alkudozni, és van tapasztalata az autóvásárlásban, tudja mit kell megnézni, milyen hibákat kell keresni, stb.

2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!