Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék vásárolni, ti...

Autót szeretnék vásárolni, ti melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kèt tipus között vacilálok Az első renault megan1.6 classic sedan .második daewoo nexia1.5 sedan.mindkettő benzines lenne

A keret kb 300000 ft + átirás,vezèrlès csere,stb .A felszereltsèg kb egyforma!



2014. nov. 18. 19:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a kettő a lehetőség, akkor a Megane, de annyiért bizonyára kell még költeni rá. Én 350-ért vettem az 1.6 16V 1999-es Megane-omat, de az átírás és a kötelező szervizek után 500 körül állt meg. Az óra szerint most van benne 288 ezer, de a motorja jó, a hátsó futómű most kezdett el ropogni.
2014. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
1997-es megane 300000km a kopóalkatrészek cseréjét leszámítva komoly baja nem volt.Egyszer hengerfejeztem kicseréltem a két trafót az alapjárati léptetőmotort és ennyi.Ehhez hozzátartozik,hogy 0 km-től nálunk van.
2014. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!