Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet a kettes golfom?...

Mennyit érhet a kettes golfom? Nem sűrgős eladni, jó árat szeretnék kapni érte!

Figyelt kérdés

Golf 2 1.6 cl, 1991-es piros, 3 ajtós, napfénytetős!

Az autó alváza szinte rozsdamentes, a kasztni 4-5 helyen(üvegek mellett) felhólyagosodott a festék, mivel alatta elkezdett rozsdásodni.

Ezeket mind lecsiszoltam és színre fújtam(nem az egész elemet, csak a hibákat.

A bal első ajtón horpadás.

A kasztnirol ennyit, gyári fényezés, elég megviselt!

A motort teljesen felújítottuk!

Vadonat új vezérlés, vízpumpa, akkumulátor, verseny gyertyák, szűrők, ékszíj, görgők. A karburátor félig elektromos, félig kézi! A szerelő nagyon profin belőtte(5 db bontottat vettem és ezekből rakott össze 1 hibátlant), így elmegy 7-8 literrel, ha sportosan közlekedek vele. A gyári 75 le helyett ez 90 le lett, ami nem hátrány egy régebbi autónál. Sok másik elgyengül...

Most kapott a gyári lemezfelnikre, ami színre lettek fújva 4 vadi új hankook téligumit(16 ezer/db). Van még két db 65-70%-os nyári, azonban eléggé öreg és repedezett.

Váltó tökéletes, motor halk, végsebessége egyenes úton 145-150 körül van, utastért tiszta, nem dohányzó, nincs hibája!

Van benne gyári mankókerék.

Nem szervós, 2 pár első lámpa(gyári+valami olcsóbb angel eye néven futó valami, 7/db)

Motorba már beletettem 2 év alatt 12000km-t és nem volt vele az ég világon semmi probléma. Halkan jár, egyenletes az alapjárata.

Új 4db féket kapott 2 éve, amikor vettük.

Van benne egy 2 éve 30.000 ért vásárolt jvc (kdr45 talán) autórádió.

Nyárig szeretném eladni, már nincs rá szükségem.

2 év friss műszakival fogom árulni!


Érdemes javítgatni a külsejét, esetleg új bal első ajtót venni?


Mennyit érhet ilyen állapotban az egész autó?


2014. nov. 12. 20:08
1 2
 11/12 Dörmögő ***** válasza:
Igazából az én válaszom is félrevezető volt. Inkább úgy fogalmaznám hogy akkor hirdesse 3 kiló körül ha tényleg nem sürgős eladnia. Persze könnyen meglehet hogy a vége valóban 200 000 körül lesz. Majd megírja hogy mi történt. ☺
2014. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a rozsdák házi eltüntetését ne erőltesd. Sokkal szimpatikusabb egy olyan autó, amin látszik, hogy mihez kell nyúlni, mint egy nepperesen összegányolt ("eladásra megcsinált") darab.

Elhiszem, hogy tudásod legjava szerint csinálnád, de ha nem vagy lakatos/fényező, akkor lehetetlen otthon ezt szakszerűen megcsinálni. Az pedig inkább elriasztja a vevőt, ha látja, hogy "valamire" ráfújtál "valamit". Ezzel szerinte többet árthatsz mint használhatsz az üzletnek.

Egy 23 éves autónál senki nem várja el, hogy rozsdamentes legyen, add el úgy, ahogyan van. Csak várd ki a normális vevőt, aki a műszaki részét értékeli és nem a "mennyit engedsz a feléből" típus.


Viszont el kell keserítselek: a hahun a tényleg szép darabok mennek 350 körül, a rozsdásodó, kifakult darabok inkább 200 körül mozognak.

Ha a fenntartása nem okoz gondot, én inkább megtartanám, mert nem lehet érte normális pénzt kapni, sajnos.

Ami még működhet, az az alkatrészenként kiárulás, de ott is mindent olcsón kell adnod, mert Dunát lehet rekeszteni a Golf II alkatrészekkel.

2014. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!