Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo és Opel Omega...

Alfa Romeo és Opel Omega többi lent sűrgős?

Figyelt kérdés
Alfa Romeo 2.4JTD 2000-es évjáratú alufelnik( 17"-osak) rá lehet tenni egy Opel Omega 2.5V6 1998-as évjáratura? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 24. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ha az osztókör és az ET megegyezik akkor igen. Persze érdemes megnézni hogy az Omegának milyen volt a gyári mérete felni és gumi tekintetében, és egy méretváltóval kikalkulálni hogy mekkora gumi kell rá. Nekem a Fiat Stilo-n is 17"-os felni van, de gyárilag 15-el jött ki, csak magasabb volt a gumi oldalfal százaléka.
2014. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, most olvastam mégegyszer a kérdésed, ha arra gondolsz hogy a motor teljesítménye bírja-e, akkor igen, fogja bírni. Találkoztam már olyan srácokkal akik a Golf II. és III. alá tesznek 17 colos kerekeket és a kis ablaktörlő motor ami a kocsit hajtja, csak küszködik. Ismerősömnek az Alfa 159-ese szintén 2.4-es összkerékjatásos és 245/40 R19-es kerekeken gurul.
2014. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!