Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SÜRGŐS! Opel calibrában a...

SÜRGŐS! Opel calibrában a kesztyűtartóvilágítás melyik biztosítékon van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van multimétered, ami rendelkezik szakadásjelzővel, akkor az egyik végét tedd az égő foglalathoz, a másikkal pedig zongorázz végig a biztosítéktáblán. Ahol sípol, az a te embered.
2012. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! azért kéne mert nemtudom igazából mi lehet a probléma... kesztyűtartó világításnál ki akartam cserélni a sima izzót sofita ledesre, és ahogy raktam bele a ledes izzót pattant egyet majd füstölt egy picit.. és utánna ahogy raktam gyújtásra az autót, nem világított egyik visszajelző lámpa sem ami olyankor szokottt, indítás után pedig világít az akssi ikon, vagyis nem tölt a generátor.. :S nemtudom hogy baszta ki vagy mi a baj.. :S van ötleted?
2012. máj. 15. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán fordítva raktad be, és a ledek haltak meg benne, ami egy kis zavart okozott az elektronikában.


Cseréld ki a biztosítékot, lehet hogy az nem csak az izzót védte hanem mást is.

2012. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!