Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel tetőkárpitját hogy...

Opel tetőkárpitját hogy tudnám/mivel tudnám felragasztani? Napfénytetőnél engedte el.

Figyelt kérdés
Próbáltam ajánlásra Palmatex ragasztóval megcsinálni, de rövid időn belül elengedte. Kicsit olyan is már a kárpit mintha összement volna mert épphogy elér a régi helyéhez. Mit ajánlotok?
2012. máj. 13. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Palmatex az sz@r nem hőálló.Én a Fordomba ipari cipőragasztót használtam és nagyon szépen megfogta,igaz én a régi szövet kárpitot leszedtem,vettem műbőrt és azt ragasztottam fel.Cipésznél,kárpitosnál lehet kapni ezt az ipari ragasztót.
2012. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pagan ***** válasza:
a palmatex nálam 2 éve tart úgyhogy szar nem lehet,szerintem az lehet a baj hogy nem dörzsölted le azt a vékony szivacsos vagy nemtom hogy híjam anyagot a két réteg között,már ha a tiéd is ilyen fajta,vagy nem vártad meg a 20 percet,és utána kell összenyomni,nem létezik hogy nem fogja meg,én erővel nem bírtam széthúzni próbaképp,pedig nem vagyok egy gyenge gyerek:D,na mindegy próbálkozz valami mással ha ez nem vált be neked
2012. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a ragasztón fog múlni,hanem hogy hányszor hagyod nyitva esőben a napfénytetőt...
2012. máj. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!