Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen funkciója van a hátsó...

Milyen funkciója van a hátsó ködlámpának?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 08:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
még nem néztem meg.de nemtudtam h ilyen erősen ég, és csak 1oldalon. kösz az infót. nem értek az autókhoz és sosem használtam ködlámpát (nem volt az eddigi autóimon), nyilván ha értenék nem tennék fel kérdéseket.
2014. okt. 30. 10:33
 12/13 Dörmögő ***** válasza:
100%
Igazából most jön a szezonja, így szerintem kb egy hónapon belül magadtól is rájössz. Mihelyst leszáll egy komolyabb köd észre fogod venni hogy a hátsó ködlámpát használó autókat sokkal messzebbről észreveszed. Akit meg zavar a hátsó ködlámpa az meg erős ködben nem másszon a másik kocsi seggégbe, hanem ilyen látási viszonyok mellett tartson nagyobb távolságot (persze hacsak nem a dugóban ül).
2014. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jó szokás úgy felejteni, tiszta időben meg tök kellemesen vakít, akár az első a szembejövők, akár a hátsó a hátul haladó szempontjából... én ilyenkor általában felkúrom a refit, vagy a ködzárfényt, aztán vagy észreveszi magát a paraszt, vagy vakul ő is, némelyik taplóarcú még vissza is villog, mintha én lennék a gyökér, hogy csillagfényes éjszakán nem kérek ködlámpát a pofámba...
2014. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!