Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Grande Punto vagy Opel...

Kati26kosa kérdése:

Fiat Grande Punto vagy Opel Astra?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy grande puntom van. 1,2-es motor, gyartasi ev: 2008, 103.000 km, benzines. Lehetösegem lenne lecserelni egy opel astrara a köv.parameterekkel: 1,6-os motor, gyartasi ev: 2005, 140.000 km szinten bezines. Mind2 jo allapotban van. Azt szeretnem kerdezni, hogy szerintetek megèri-e lecserelni?
2014. okt. 27. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A vezetési élmény nem feltétlenül áll kapcsolatban a teljesítménnyel, mindazonáltal és Grande Punto tulajként azt mondom hogy a Grande nem autó, hanem közlekedési eszköz, ha értjük mire gondolok. Ettől függetlenül szeretem mert nekem még semmilyen komoly problémám nem akadt vele, mindig célba értem mikor elindultam relatíve jó kényelemben.
2014. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is pontosan ugyan ezt mondhatom el Astra tulajként. :)
2014. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor mindent összefoglalva, nem èri meg lecserèlni egy ujabb autot egy regebbire, akkor sem ha abban erösebb motor van. :) köszönöm a valaszokat.
2014. nov. 7. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!