Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Grande Punto vagy Opel...

Kati26kosa kérdése:

Fiat Grande Punto vagy Opel Astra?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy grande puntom van. 1,2-es motor, gyartasi ev: 2008, 103.000 km, benzines. Lehetösegem lenne lecserelni egy opel astrara a köv.parameterekkel: 1,6-os motor, gyartasi ev: 2005, 140.000 km szinten bezines. Mind2 jo allapotban van. Azt szeretnem kerdezni, hogy szerintetek megèri-e lecserelni?
2014. okt. 27. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a puntódat már ismered, milyen hibái vannak mit kell/ mit cseréltél már rajt, ezt lecserélni egy ismeretlen autóra, aminek ki tudja mi baja lehet.
2014. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyira azert nem volna ismeretlen, mivel a növeremek autojarol van szo. Csak mivel nem èrtek az autokhoz nemtudom melyikkel jarnak jobban. :)
2014. okt. 27. 11:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy éri meg. Az átíratással kidobsz 70000 Ft-ot az ablakon, lesz egy három évvel idősebb, többet fogyasztó autód, ami csak minimálisan nagyobb belül. Ráadásul azonnal lehet rajta szervizt csinálni ami még jópár 10000 Ft és akkor még szóba se kerültek olyan hibák amivel az autó előző gazdája már nem akar(t) foglalkozni.
2014. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a nővéredé? Akkor se.
2014. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez már H Astra? Ha felszereltségben sokkal jobb a Puntonál, akkor lecserélném, egyébként nem.
2014. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Astra H, igen. Valamivel jobb a felszereltsege, pl. amit kapasbol tudok, hogy ebben van klima, az enyemben nincs...de ilyen nagyon nagy elteres talan nincs a felszereltseg között.
2014. okt. 27. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy 2008-as autóban nincs klíma? Ezt se gondoltam volna... Én egy Astrától is elvárom a gyári navigációt, tolatóradart, guminyomásfigyelő rendszert, xenon fényszórókat, stb. Ha már csere, akkor érje is meg, ha úgyis rá kell fizetni az átírást és még régebbi is.

Attól is függ mire és mennyit használod az autót.

2014. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hàt... ennyire 100%, hogy nincs felszerelve. :) mindenhova autoval jarok, ùgyhogy azt nem mondhatom, hogy nincs kihasznalva.
2014. okt. 28. 10:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem cserélném le. Szerintem nem nyújt olyan vezetési élményt, mint egy fiat. Ráadásul miért cserélnél le egy újabb autót egy régebbire?
2014. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1.2-es motornál vezetési élmény...?! Az Astrában az 1.6-os motornál sem beszélhetünk arról. Nem egy sportautó egyik sem. Mondjuk egy OPC-nél már más a helyzet. De akár csak egy turbó benzines Astránál, nyomatékos dízelnél sport futóművel, gombnyomásra kapcsolható sport fokozattal, IDS+-szal már inkább ráfogható ha nagyon akarjuk.
2014. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!