Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 350-400eze...

Milyen autót vegyek 350-400ezer forintért?

Figyelt kérdés

Jobb lenne a 350ezerhez közelebb maradni, de max 400ezer lehet. A Swiftet kizártam, mert sokat kell országúton mennem hajnalban és felénk sok őz van, így inkább azt nem veszek.

Milyet lenne érdemes?

Opel Astra F-et, Renault Meganet nézegettem, de más is érdekelne.

Nincsenek illúzióim, tudom hogy nem fér bele BMW vagy Civic, de Golf TDI sem. Elsősorban benzineset szeretnék, mert nem szeretnék egy nagyobb összegű javításba belefutni.


2014. okt. 26. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja meg még Daewo Lanost néztem.

Lada 2110 vagy 2111 esetleg még jó lehet?

2014. okt. 26. 17:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdés, hogy az F Astra 16 szelepes motorjai megbízhatóak? Vagy inkább 8 szelepeset vegyek?
2014. okt. 26. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked is csak ezt tudom ajánlani:

[link]

2014. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mitsubishi Lancer vagy Colt 1.6 benzin azok vannak olyasmi árkategóriába. Jó japán szóval megbízható motorikusan is.

Ladák jók ha van pénzed esteleg 10 liter körül tankolni.

Francia autót ne vegyél mert az alkatrészárak a csillagos egekbe vannak szóval renault, peugeot stb.. ne

VW Golf 1-es vagy 2-es-ek egész jók igaz már régiek de egy rendbehozott még kivisz a világból.

2014. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagy gyuri ***** válasza:
F astrát már kapsz ennyiért nagyon is jót 1.6 8v-t keres nagyon meg bizhatok,olaj,benzin és mehetsz akárhova nem hagy ott sehol.Alkatrész pedig olcsó,persze figyelni kell milyen állapotú sárvédö ív pl ezek a gyengéi de ha mégis el kezdet rozsdásodni nem vészes a javitás meg elözni nem meg várni....ezt mondták nekem,Franciát hagyd mert szerintem ha avval van valami hát bele lehet nyúlni a bukszába...400-ért vettem én is lassan 3 éve de semmi gondom vele teszi a dolgát,olaj csere, fék betét csere, 2 db szilent csere volt ennyi idö alatt ami úgye kopó alkatrész 5000ft volt teljesen jókis autók szerintem
2014. okt. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!