Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni 400ezer Ft-ig, ami nem eszik 6 liternél többet?

Figyelt kérdés

Jobban dízelt szeretnék, de benzines is szóba jöhet. Túl lomha ne legyen, de nem versenyautó kell, csak normál használatot bírja. Országúton lenne használva, ott kell 6 liter alatt fogyasztania, városban ehet többet. Nem kell túl nagy autó, de nem is Smart kell. Legjobban a Renault 19 1.9 D vagy TD tetszik, de még kb 1 hónap, mire kocsit veszek, így még nem döntöttem végleg.

Annyi, hogy ne Suzuki Swift legyen és F Astrából csak Isuzu dízel. Mást nem zárok ki.


2014. szept. 2. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a másik, ami tetszik az a B Corsa szintén dízel motorral.
2014. szept. 2. 21:14
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
hát pedig az f asztrán és a szuzukin kívül sok mindent nem kapsz ennyi pénzért ami keveset is eszik, de ezek is inkább 6-8liter között... esetleg polski fiat...
2014. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
ráadásul a 400alatti autók általában olyan műszaki állapotban vannak, hogy 7-9 litert is bevágnak...
2014. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

400ezerért kispókot :O

Kicsit komolyabb válaszokra számítottam :D

Egy ismerős pár hete kínált nekem 1.5 év műszakival és 2 éve kilakatolva és fényezve kispókot 50ezerért. Szerintem azért 400ezerért van választék. Egy oszt.társam tavaly vett Suzukit 180ezerért, amire költeni sem kellett, csak van rajta pár karc, nem hiszem, hogy 400K-ért csak Suzuki van.

2014. szept. 2. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
nem 400ért értettem a kispókot, hanem 6 liter alatti fogyasztásra.
2014. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Skoda Felicia / Polo 1.9 D

Opel Corsa B 1.5 TD

Citroen Saxo / Peugeot 106 1.5 D

2014. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!