Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cbr 125 miért nem megy? Hol a...

Zoli17 kérdése:

Cbr 125 miért nem megy? Hol a fojtás benne?

Figyelt kérdés

németből jött motor- matrica rajta max 80 km/h speed limit.

80 nál meg is áll. 9 ezer fölé sem pörög. 10 nél piros a mutató.

2004 es karburátoros.


mindenki 130 at ír róla, és 100 at 2 személlyel.

nem akarok 80 nál többet menni! de erőlködik 80 nál- és ha erőlködik sokat eszik.

1 km t mentem eddig vele.


német gépkönyt szerint 118 as a fúvóka- ha jól vettem ki.


vagy simán koszos a karburátor? nem kap levegőt- 1 évig állt a moci.



2014. okt. 25. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek...

80-at mész 9 ezren. Szerinted 10 ezren hol lesz ebből 130?:D A motort meg hazavágod ha így haladsz.

2014. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hogy haladok? 70 el???? hazavágom?


2es 3asban nem pörög feljebb- 6osban meg aztán csak lassúl, nem hogy pörögne. 4ben eléri a 80at- 5 ben tartja- 6 ban lassúl. (második fúvóka?)

2014. okt. 25. 22:02
 3/8 A kérdező kommentje:

vagy fúvókát cseréltek a németek, vagy kiput, vagy a karbicsap van elzárva- de nem akarom ripityára szedni ezért kérdem akinek van fojtott hondája, merre a fojtás. nem gyűrű törött, ha felengedem a gázt rögtön erőteljes motorfék.

kihangsújozom nem is akarok 80 nál többet menni, de van az ember életében olyan hogy előzni kell, oda kell lépni mert jönnek szemből...

meg rajtam különben se nevessenek hogy le van tiltva a gép.

2014. okt. 25. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Senki nem nevetne rajtad, motorosok legalábbis nem. Ilyet mondjuk még nem hallottam, hogy 4t motort fojtanak. Amúgy soha nem fog az 130at menni 110-120(nagyon max).
2014. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

no közben a német "kollegák" szal van 1 rokon németben akinek szintén hondája van, szintén németileg fojtva ezt találta nekem:


[link]


[link]


övéről is le kelett szedni a gázkar koppanóját: csak 3/4 ig tudod húzni.

nekem lesz még benne lemez a légszűrőben is... a többit még nem ismertem fel képről...

2014. okt. 26. 00:10
 6/8 A kérdező kommentje:

nem is akarok 130 at menni!

de hogy 70 -75 nél elfogy a lendület és alig éri el a 80 at az vicc- ez órán mérve! a valóságban ez mindig 10 el kevesebb- vagyis 65-70 a vége egy honda gyorsasági jellegű motornak....

nézem a fojtásos videokat az 50 es kiskerekű robogó megy 90 et fojtás nélkül. (órán 100 at mutat)



ellenben! holnap azt fogom érezni hoyg jó vétel volt!

ugyanis garantáltan nincs széthajtva a gép!!

gázkar 3/4 ig húzható -azt hittem normális

torok szorítás... stb


persze lehet böfögni: hogy a vevő kedvéért tették vissza ... majd holnap meglátom.

az előző tulaj : DR. hans régenkurt. szal ha orvos nem gondolom a vevő kedvéért került bele a fojtás...

2014. okt. 26. 00:18
 7/8 A kérdező kommentje:

azért fojtják a 4t motrot mert pl. 11 kw alatt legyen a műszaki vizsgán-

sok helyen a kismotorként használtakba beleteszik a fojtást mert kismotor annyit mehet!


600 lovas kamionban miért van fojás? mert törvényileg 90 et mehet! ahonnanm van a gép ott kw ra vizsgáztatják nem ccm re

2014. okt. 26. 00:22
 8/8 A kérdező kommentje:

huncutság van! :D nem gyűrűvel fojtják- úgy néz ki agyat cseréltek benne- bár jó kérdés karbisra mennyire hat ez- illetve nincs injektor -szerintem innentől kezdve az összes 125ösnek az agya egy.


ez a matrica fogadott: speed reduced auf 8,8kW/80km/h

alpha teknik.


ime az ő válaszuk a nevezzük "A1" kategoriára.


[link]



szal úgy néz ki elektromos limiter van benne. mint a kamionban.

2014. okt. 26. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!