Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt 125 fojtás hol...

Zoli9602 kérdése:

Yamaha dt 125 fojtás hol lehet benne?

Figyelt kérdés
Vettem egy 125 ös yamaha DT-t,2002 es a motor és ha 6. ba megyek vele,akkor ledadog ha elérem a 90-et,visszaváltok 5.-be,elérem a 110km/h-t visszaváltok 6.-ba és úgy lehet tovább gyorsulni vele,az lenne a kérdésem,hogy ez milyen fojtás lehet és hogy hogyan tudom ezt kiszedni?

2014. szept. 5. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez semmilyen.
2014. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már megy 110et szerintem az a vége. Nem tudom, hogy az újabb DT-ben hol van fojtás de a régiekben kettőről tudok: ahol a rezonátor csatlakozik a hengerhez ott a cső végében volt szűkítés, ezt pl dremellel lehet kiszedni, a másik, hogy fordítva volt bekötve a power.
2014. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem 110 a vége,140 így is csak idegesít,hogy ledadog.
2014. szept. 5. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Há akkor abba nagyon régóta nincsen fojtás ha 140 a vége. Az már szerinten kicsit meg is van tuningolva. A ledadogás lehet kis fordulat miatt. Meg helytelen karburátor beállítás miatt.
2014. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, 140et megy kizárt, hogy van benne fojtás.
2014. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!