Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW e30?

Első autónak BMW e30?

Figyelt kérdés

17/F van egy kis gyűjtött pénzem és megfogott ez a típus.Nem hülyegyerek módjára hajtanám,hanem ,mert tetszik ez a stílusa az autónak.

esetleg 316i-ről mi a véleményetek? illetve erről az autóról?

[link]


2014. okt. 25. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem hülyegyerek-autónak kell akkor ne vedd meg. Tákolt-gányolt fos, röviden tömören, ha komolyak a szándékaid, akkor ezt otthagyod. Az M40-es motor a BMW egyik szégyene, a hidrotőkékkel garantáltan lesz (van/volt) gondja, de hiába cserélik ki, az elszutykolódott olajrendszer miatt az újak sem fognak sokáig tartani, az a szerencse hogy nem 16db kell bele, csak 8. A vezérműszíj gyári csereperiódusa 40000km, szerintem ez világrekord, mármint ami a rövidségét illeti. Egyébként meg lehet hogy nem látszik rajta rohadás, de azért vannak pontok ahol igen komolyan el tud harapózni a rozsda.
2014. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Tuti nem venném meg csak azért, mert van rajta két béjemvé jel és az hú de menő!
2014. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy tök jó autó. DE ha ezt megveszed jóóóó sokat kell rá költeni!

Szóval érdemes megvenni ha:

-autószerelő vagy (olcsó alkatrész+ingyen szerelés ugye)

-BMW fan vagy

2014. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na belőlem nem az irigység fog beszélni. De én is lebeszéllek róla, mert amint írja rozsdásodott és javítva volt. Ez már sosem lesz jó, rövid idő alatt újra támad a rozsda mindenhol. Nem tudhatod, hogy milyen minőségben volt javítva. Ha például csak odahegesztett egy küszöböt a lakatos és lemázolták, akkor hamarosan az egész végigrohad. A kerékíveket is biztosan eszi a fene belülről és hamarosan kívülről is ocsmány lesz. Az ajtók is rohadnak már ezeken nagyon.
2014. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Nem értem hogy miért vesz mindenki 316-ost? Ha már BMW meg minden, akkor legalább egy 18i de inkább 20i lenne.

2. Ezek az autók már youngtimerek, egyre drágábbak, tehát olcsón nem találsz jót, de ha van ennyi pénzed, és közben pofozgatod az autót, akkor lehet hogy 5-10 év múlva (ha megtartod), a vételár többszörösét megkapod majd érte, mert ugye az E30 nagyon népszerű, és az is marad.

2014. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!