Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan ember, aki nem...

Létezik olyan ember, aki nem tud megtanulni sebességet váltani?

Figyelt kérdés

Mindig automata autónk volt és nem volt lehetőségem manuális autót vezetni.Vezetni tudok,a kresz szabályait is tudom,de váltani nem tudok.A jogosítványt vettem,vizsgázni se kellett,se vezetni tanulni,szóval ezért is kimaradt ez.Nem magyarországi vagyok.

Az a baj,hogy semmi önbizalmam nincs,azt gondolom,hogy én soha nem tudnék megtanulni váltani.Vagy arra minden ember képes?

22/L


2014. okt. 21. 12:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amerikában kifejezetten menő dolog, ha valaki kézi váltós kocsit vezet :D

Igazából olyan 2500-3000 forintos óradíjjal dolgoznak a gyakorlati oktatók és szerintem 2 óra alatt bőven bele lehet jönni a váltásba, de ha eddig nem hiányzott, akkor most miért akarod megtanulni? Igaz, hogy én az életben nem vennék automatát, de ha neked ez a jó és ezzel van önbizalmad, akkor miért nem maradsz ennél?

Nincs valaki közeli barát, vagy családtag, akinek van kézi váltós autója és segítene neked? Ez lenne a legegyszerűbb. Elmennétek egy kevésbé forgalmas helyre és ott tudnál ismerkedni a kuplungal és a váltóval.

De azt tényleg ne hangoztasd, hogy hogy szereztél jogsit. Elég egy rosszakaró, akiről nem is gondolnád és egy ideig nem lesz jogsid...

2014. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!