Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan ember, aki nem...

Létezik olyan ember, aki nem tud megtanulni sebességet váltani?

Figyelt kérdés

Mindig automata autónk volt és nem volt lehetőségem manuális autót vezetni.Vezetni tudok,a kresz szabályait is tudom,de váltani nem tudok.A jogosítványt vettem,vizsgázni se kellett,se vezetni tanulni,szóval ezért is kimaradt ez.Nem magyarországi vagyok.

Az a baj,hogy semmi önbizalmam nincs,azt gondolom,hogy én soha nem tudnék megtanulni váltani.Vagy arra minden ember képes?

22/L


2014. okt. 21. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A jogosítványt vetted? Ööö..már bocs, de most hülyeséget fogok kérdezni, és ezen kettőnk közül egyikünk biztos meglepődik majd: nem tájékoztattak arról, hogy ez illegális?!
2014. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A jogosítványt nem venni szokás, hanem elvégezni a tanfolyamokat, és levizsgázni belőle. Szerintem a rendőrséget érdekelné a sztorid, hogy honnan is vetted azt a jogosítványt.
2014. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mellesleg, mint említetted, önbizalmad sincs, és nem vagy tisztában egy hétköznapi autó vezetésével sem. Mit ártott volna neked egy megfelelő tanfolyam?
2014. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 éve élek Magyarországon.Ukrajnában venni szokás a jogosítványt,mert ott mindent csak pénzért kapsz meg.Szomorú,de ez van.

Amúgy adnak automata váltón tanult embereknek is jogosítványt,csak fel van tüntetve,hogy csak azt vezetheted.Szóval nem az a vezetés legfontosabb része,hogy váltasz vagy nem.

De én szeretnék megtanulni,csak nem tudom képes lennék-e rá.Meg azt sem tudom,hogy hol és hogy lenne ez lehetséges.Van esetleg Budapesten olyan hely,ahol megtanítanának manuális autót vezetni?

2014. okt. 21. 12:37
 5/11 kovpet ***** válasza:
100%

Igen, szokás oktatni olyan embert is, akinek van ugyan jogosítványa, de úgy érzi, hogy ráfér az oktatás. Pl azért, mert 20 éve vezetett utoljára. Vagy mint a te eseted, nem is vezettél soha a jogsi után. Hívj fel egy akármilyen iskolát és kérdezd meg, hogy vállalnak-e.

Azért ezt a "vettem a jogosítványom" dolgot ne hangoztasd, ha nem akarsz balhét :)

2014. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát öö izé.


itt za oldalon is kibukott már párszor, de a való életben is 5 percenként tapasztalhatjuk, hogy még azok sem tudják a kresz jelentős részét, akik tisztességesen levizsgáztak belőle. Ebből kiindulva, most csak olyat tudnék feltételezni, amit szerintem nem szeretnél hallani..


Felhívod akármelyik autósiskolát, vagy beugrasz a kirendeltségükbe ( pl csigavér ) és megmondod, hogy szeretnél pár órát venni, mert nem érzed magad magabiztosnak, kapsz egy oktatót és annyit vezethetsz kréziváltósat ahány órát kifizetsz. Nagyjából minden ember képes megtanulni váltani, aki értelmesebb egy spenótnál. Ha a kérdést ki tudtad írni, akkor ezzel neked sem lesz gondod.


A körítést szerintem se emlegesd :D

2014. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Értjük a jogsi beszerzés lényegét, én is éltem olyan országban, ahol 1 dínárért vehettem volna..de volt nemzetközim.

Szóval, ne hangoztasd, hogy vetted, mint előttem írták, könnyen balhé lehet belőle.

Megmondod nem vezettél, oszt jónapot.

Arra készülj, hogy sokba fog kerülni.


Egyébként létezik olyan ember, aki nem tud megtanulni..menj át az amerikai kontinensre, na ott van sok.

2014. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,majd akkor érdeklődök.

Attól,hogy nem jártam iskolába még tudok mindent,amit ott tanítanak,mert megtanultam.1 éve járom Budapestet meg egy-két környező országot gond nélkül.Nem kell rögtön azt feltételezni,hogy semmit nem tudok.Tudom,hogy nagy gond,hogy csak automatát tudok vezetni,de szeretnék ezen változtatni.

Azért írtam le a részleteket a jogsimmal kapcsolatban,mert ha nem írom le,akkor nem értitek,hogy hogy adták ide nekem sebességváltás tudásának elsajátítása nélkül.

2014. okt. 21. 13:41
 9/11 Dörmögő ***** válasza:
Érdekes akik lefizetik a vizsgabiztost azok is valamilyen szinten veszik a jogsit, mégsincsenek annyira fikázva, pedig rájuk is lehetne lapáttal dobálni a fikát. Attól hogy a kérdező megvette a sajátját annó külföldön attól még lehet hogy jobban vezet mint sokan mások az utakon. Ki tudja hol az igazság?
2014. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod Menj el apumhoz nagyon jol oktat.férjem majdnem jogsival a kezében ment hoztaw s tanult újat.
2014. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!