Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó 300 ezerből?

Első autó 300 ezerből?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, hogy milyen színű (jó, azért ne legyen rózsaszín), jöhet benzin-dízel, és méretben azért legalább legyen akkora, mint pl egy 1-es Punto.

(a testi méreteim miatt :D), tehát pl a Micra, Corsa az kiesik.

Legfontosabb a megbízhatóság, és az olcsó alkatrészek.

Tudom, hogy ennyi pénzből nem lehet csodát várni, de azért nem akarok belefutni egy olyanba, ami nekem pl tetszik, és aztán rá kell költeni még egyszer annyit, amennyiért megvettem.



2014. okt. 19. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Renault meganekat ajánlom, mert ha szeretsz vezetni, élvezed, akkor tuti, hogy az lesz a befutó. szerintem az 1998-2000-es modellévből érdemes válogatni. Nagyon sportosan vezethető autók. Nekem is olyan volt az első autóm 2009-ben. Megbízhatóak, de szerintem kizárólag benzinest érdemes venni, a dízelek szervize nagyon drága.
2014. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lada 1500 :) olcsó, hátsó hajtás, tudod pörgetni, jó, kicsit sokat eszik, de olcsó az alkatrész. Haverom nem rég vitte ki Ukrajnába, Beregszászban teljes motor generált csináltak 80000 ft-ért. Lényegében van benne egy új motor.
2014. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!