Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítvány havi...

B kategóriás jogosítvány havi 24 ezerből?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy esetleg megtudnám e csinálni az autó jogosítványt havi 24 ezer ft ból? vagy esetleg lehet e részletfizetésbe vagy ,hogyan szokott ez általában lenni?Nem.Nem csöves vagyok csak diák és ennyi ösztöndíjat kapok. Mi a ti tapasztalatotok?Válaszokat előre is köszönöm.Kötekedők ha kérhetem ne

2013. dec. 6. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint a 24 ezer az összes jövedelmed, amiből élsz, vagy ennyit tudsz a jogsira szánni? Az utóbbi esetben tedd be egy bankszámlára, ahol gyűlik, és egyszer csak lesz pénzed a jogsira.
2013. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 ezer összesen 1 honapba.És arra gondoltam hogy esetleg van e ilyen lehetőség hogy abbol a pénzből pl x órát levezetek.?
2013. dec. 6. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézz szét a qponverzum.hu oldalon, szokott lenni akció (bár érdemes a végösszegről előre tájékozódni).

De szerintem gyűjtsd inkább össze a jogosítványra szánt összeget + 20-30e forintot (ha esetleg plusz órát kellene venned vagy nem sikerülne elsőre egy vizsga).

Én is kb ennyit tudok rá félretenni havonta és már bánom kicsit, hogy nem gyűjtöttem össze előre az összeget. A kresz nekem 30e volt plusz a vizsga (de az sajnos nem sikerült elsőre). A vezetés óradíjjak kb 2500-4000 körül vannak, attól függ melyik városban tanulsz. A vezetés gyakorlatot szerintem érdemes nem sok kihagyással megcsinálni (ami ugye 30 óra) mert sokat felejthetsz, ha ki kell hagynod heteket az órák között és így nagyobb a valószínűsége, hogy több órát kell fizetned vagy nem sikerül elsőre a vizsga.

Egyébként általában úgy van, hogy előre fizetsz X összeget, aztán vizsga előtt ki kell fizetni a teljest. Szóval a legtöbb helyen így lehet részletben fizetni, de addig nem mehetsz vizsgára míg van tartozásod.

2013. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] itt allitolag ot reszletben fizethetsz
2013. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Keszthelyi vagyok.ezért sajnos csak technika autósiskola,janzsó és a kránicz jöhet szóba
2013. dec. 7. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!