Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó v. problémás...

Mennyire jó v. problémás autók ezek?

Figyelt kérdés
Ford, Hyundai, Opel, Seat,Skoda
2014. okt. 16. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pontosítanál mondjuk modellekben, évszámokat illetően, talál normális válaszokat is fogsz kapni.Így nem valószínű.
2014. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van nagyon meg kicsit.
2014. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nepitelet.hu-t olvasgasd.
2014. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
engem általánosan érdekelne
2014. okt. 16. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Általánosan nehéz egy gyártóról bármit is mondani. Vannak jó és rossz autói mindnek. Ezek nem kis gyártók, elég nagy múlttal és kínálattal rendelkeznek hogy általánosságban lehessen róluk írni.
2014. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül "úgy általában" az Opelről és a Skodáról tudok nyilatkozni.


Az Opelt a német Dacianak is szokták hívni.Viszonylag olcsó modelleket dobnak piacra, amik strapabíróak, viszont kevésbé igényes autókat, mint a Mercedes, BMW, vagy akár VW modellek.Nekem is van egy egyébként, régi, 2002-es Astra, bírom, lusta dög dízel, dehát ez van.Egy-két problémája van, de viszonylag megbízható autó.

Persze vannak olyan modellei is az Opelnek, ami felsőbb kategóriás.


A Skoda szerintem egy nagyon kényelmes autó, vezettem Octaviat meg Fabiat is, mindkettő eléggé bejön, mondjuk kinézetre a Fabia nem tetszik.Ahogy én tapasztaltam, a közvélemény is nagyjából elégedett vele.Német autó, elvégre. :D


A Hyundait nem tudom, de mivel Mitsubishim is van egy, egy valami biztos: az alkatrész-utánpótlás nehézkes és kib*aszottul drága.Ha valami elromlik benne, nézheted majd magad.

2014. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!